Mēs radām, aizsargājam un saglabājam vērtības

Uzņēmumu „Remmers Gruppe” 1949. gadā nodibināja Bernhards Remmerss (Bernhard Remmers), un tas joprojām ir neatkarīgs ģimenes uzņēmums. Uzņēmums specializējas celtniecības ķimikāliju, koka krāsu un laku, kā arī rūpniecisko laku ražošanā, nodarbina apmēram 1500 augsti kvalificētu speciālistu, ir radījis vairāk nekā 400 produktu sistēmu dažādu problēmu atrisināšanai, kā arī gadu desmitiem darbojas kā kompetents eksperts nozares svarīgākajās jomās.

Sadarbībā ar vietējiem un starptautiskiem partneriem mēs piedāvājam īstu pievienoto vērtību. Kad runa ir par drošām sistēmām, profesionālajām zināšanām un kompetenci, kā arī individuāli pielāgotiem pakalpojumiem, „Remmers” ir vadošais zīmols.

Domāšana bez robežām ļauj darboties bez ierobežojumiem

No Vācijas – visā pasaulē. Mēs darbojamies nozarē, kurā tirgi iegūst arvien globālākas aprises, klienti un partneri ir pastiprināti orientēti uz darbību un projektiem starptautiskā mērogā un projektiem izvirzītās prasības jau sen vairs neiekļaujas vienas valsts robežās. „Remmers” jau agri atklāja šo potenciālu.

Un šodien mēs ar pastāvīgi pieaugošu eksporta īpatsvaru, kas pārsniedz 35 %, strādājam jau vairāk nekā 30 Eiropas valstīs. Ar savām profesionālajām zināšanām, produktu risinājumiem un pakalpojumiem mēs sekojam saviem klientiem gan viņu dzīvesvietās, gan darbavietās.

Vairāk zināt – tas nozīmē arī vairāk varēt

„Remmers Gruppe” aktīvi darbojas ļoti daudzos dažādos tirgos. Mūsu produktu palete sniedzas no būvju, koksnes un grīdu aizsardzības līdz pat industriālo laku sistēmām. Mūsu klientu vidū ir amatnieki, projektētāji, tirdzniecības organizācijas un būvprojektu attīstītāji. Mūsu pieredzes apkopojums ietver gan atsevišķu produktu lietojumus, gan kompleksu koncepciju izstrādi un īstenošanu veseliem būvprojektiem, gan industriālas lakošanas līnijas.

Lai varētu izpildīt šīs daudzpusīgās prasības, mēs veidojam kompetences komandas, kas ietver: zināšanu apmaiņu un papildināšanu, sadarbojoties ar Bernharda Remmersa akadēmiju, kompleksu objekta apkalpošanu, sadarbojoties ar „Remmers” specializēto plānošanas nodaļu, analīzi un sertifikāciju, sadarbojoties ar Bernharda Remmersa analītisko institūtu, un, protams, produktu un sistēmu risinājumus zem apvienotā zīmola „Remmers”.

Mēs pārvēršam inovatīvas idejas praktiskos risinājumos

Lai varētu piedāvāt patiešām inovatīvus un tirgus vajadzībām atbilstīgus risinājumus, mūsu uzņēmuma pētniecības un attīstības nodaļās tiek nodarbināti vairāk nekā 80 speciālistu. Tajās diendienā notiek darbs pie tā, lai izstrādātu uz nākotni orientētas, videi draudzīgas un resursus saudzējošas produktu sistēmas: drošai un ilgtspējīgai konstrukciju elementu, ēku un virsmu aizsardzībai..

Savukārt mūsu kompetenču centru rīcībā ir vismūsdienīgākās iekārtas un tehniskais aprīkojums, kas ļauj simulēt visu ražošanas procesu reālajos apstākļos. Tehniskajā institūtā atrodas arī plašas klientu apkalpošanas, servisa un mācību telpas, kas nodrošina iespēju pilnībā orientēties uz klientiem un viņu vajadzībām.