©

Apstrādes norādījumi Eļļas un vaski

Eļļas un vaski var būt pareiza izvēle daudzām pielietojumiem

Vispārīgie apstrādes norādījumi

Darbs ar pārpalikuma noņemšanu vai bez tās?
Cietā vaska eļļai un HSO-118 [eko] pēc 20–30 minūšu iedarbības laika uz virsmas nedrīkst palikt lieko materiālu - īpaši uz neuzsūcošām vietām. Pretējā gadījumā žūšana var aizkavēties. Koksnes slīpēšana ietekmē pamatnes absorbciju. Jo smalkākas ir koksnes slīpēšanas, jo mazāk koksne absorbē eļļu un jo mazāku koksnes aizsardzību nodrošina. Apstrādājot HWS-112, pārpalikums tomēr var palikt uz virsmas!

Krāsaina, eļļotas virsmas
Cietā vaska eļļu, HSO-118 [eko] un HWS-112 var iegūt arī krāsainu. Krāsas toņa intensitātei ir ierobežojumi, it īpaši, ja strādājat ar pārpalikumu noņemšanu (HSO-118 [eko] un cietā vaska eļļa)!

Tīrīšana un kopšana
Regulārai apkopei mēs iesakām Remmers kopšanas līdzekli eļļotām grīdām [eko]. Tā rezultātā eļļotās kāpnes un grīdas tiek optimāli saglabātas.

Ieteikumi par pašaizdegšanos
Ar eļļu piesārņotiem tekstilizstrādājumiem (piemēram, tīrīšanas lupatām, darba drēbēm vai filtru paklājiem) var būt tendence pašaizdegties, tāpēc tie jāsavāc un jāiznīcina ugunsdrošos atkritumu konteineros. Alternatīvi, samitriniet šos tekstilizstrādājumus ar ūdeni un pakariet tos ārā žāvēšanai. Regulāri un ugundrošā veidā iznīciniet smidzināšanas putekļu nogulsnes, lai izvairītos no smidzināšanas putekļu aizdegšanās. Pirms slaucīšanas ļaujiet smidzinātiem putekļiem nožūt. Spontānas sadegšanas risks (DGUV informācija 209-046)