Architects Group©

Tehniskā plānošana

Daudzu gadu pieredze un pārliecinošs pakalpojumu klāsts ideāli papildina viens otru.

©

Analīze. Konsultācijas. Koncepcija.

Remmers Tehniskā plānošana ir uzticams partneris daudzos nacionālos un starptautiskos tirgos. Mēs strādājam daudzās nozarēs, sākot no rūpniecības, tirdzniecības un dzīvojamo māju būvniecības, kā arī ievērojot mūsu augstāko disciplīnu - pieminekļu saglabāšanu. Augsti kvalificēti eksperti no visas pasaules vienmēr ir jūsu pusē jūsu celtniecības projektos. Mēs zinām jūsu nozares individuālās prasības. Vairāk nekā četras desmitgades projektu biznesā padara Remmers Tehnisko plānošanu par uzticamu partneri visos remonta jautājumos. Mūsu pakalpojumi sākas ar pirmo analīzi, piemēram, paraugu ņemšanas veidā, ieskaitot laboratorijas testus. Galvenā uzmanība ir pievērsta individuālas koncepcijas izstrādei, ņemot vērā visas ekonomiskās un strukturālās prasības.

Hlorīdi dzelzsbetonā var izraisīt ievērojamu korozijas bojājumu. Tāpēc betons ir īpaši jāaizsargā. Tas jo īpaši attiecas uz satiksmes struktūrām, kas ietekmē gan kustīgo, gan stacionāro satiksmi.

Visas grīdas, kuras netiek izmantotas dzīvojamām vajadzībām vai ielām, tiek klasificētas kā rūpniecības grīdas. Papildus nestspējas nodrošināšanai rūpnieciskajai grīdai ilgstoši jābūt izturīgai pret pēc iespējas daudziem esošajiem triecieniem, un tai nepieciešama tikai minimāla kopšana un uzturēšana.

Arhitektūras pieminekļiem nepieciešami individuāli risinājumi. Kļūdas var izraisīt neatgriezenisku kultūras vērtību zaudēšanu. Tāpēc absolūti nepieciešama rūpība un apzinīgums koncepcijā, izstrādājot un izvēloties produktus. Pamats ir izpratne par dažādām pieejām saglabāšanai: restaurācija vai konservācija?

Pārtikas rūpniecībā bieži vien ir spēcīgas mehāniskās slodzes papildus ārkārtējām temperatūras virsotnēm, ko rada karsti šķidrumi. Daudzi no šiem šķidrumiem satur agresīvas vielas, piemēram, pienskābe vai etiķskābe. Poliuretāna betons jau vairākus gadus ir pierādījis sevi kā piemērotu grīdas pārklājuma sistēmu dažādiem slodzes gadījumiem.

hidrotehniskās būves, piemēram, notekūdeņu attīrīšanas iekārtas, ir pakļautas ārkārtējām, ekspluatāciju saīsinošām pastāvīgām slodzēm, piemēram, ķīmiskai un biogēnai sērskābes korozijai (BSK), pozitīvajām un negatīvajām ūdens slodzēm, kā arī mehāniskām slodzēm. Ar Remmers Tehnisko plānošanu, jūs iegūsit visu no viena avota: kvalificēta būvniecības stāvokļa analīze, speciāli izstrādāta renovācijas koncepcijas izveidošana un atbalsts ilgtspējīgiem sanācijas darbiem.