©

Vecu ēku hidroizolācija

Uz mērķi vērsti sistēmas risinājumi vēlākai ēku hidroizolācijai

Ēkas hidroizolācijas darbība un ilgmūžība ir atkarīga no dažādiem faktoriem. Viens no būtiskākajiem faktoriem ir pareizās hidroizolācijas sistēmas izvēle atkarībā no ūdens slodzes veida. Tikai pareiza slodzes klasifikācija nodrošina ilgstoši darbojošos ēkas hidroizolāciju.

Vienalga, vai siltināti vai nesiltināti, apmesti vai neapmesti, virspamati ir viens no visvairāk noslogotajiem ēkas būvelementiem. Papildus kāpjošajam mitrumam un ar sāli piesātinātām ūdens šļakatām papildslodzi rada mehāniskas ietekmes. It īpaši ievērojami zaudējumi rodas, ja hidroizolācija ir bojāta vai tās trūkst.

Ja bojātā pagraba siena nav brīvi pieejama pārbūvju vai kaimiņu būvju dēļ, vēlāka hidroizolācija no iekšpuses ir īsta alternatīva. Ar optimāli savstarpēji saskaņotām produktu sistēmām šādā veidā var radīt pat augstvērtīgu dzīvojamo telpu.

Pēdējos gadu desmitos arvien vairāk sāk izmantot sevi apliecinājušās injicēšanas metodes vēlākai horizontālo barjeru izveidošanai mūros. Tās ir efektīvas, tīras un īpaši ekonomiskas metodes. Jaunākā attīstība šajā jomā ir revolucionārā krēmveidīgā tehnoloģija.

Sanācijas apmetumu galvenais uzdevums atbilstoši WTA ir sāļu iekapsulēšana un sausas virsmas bez sāļiem nodrošināšana. Remmers sanācijas apmetu sistēmas optimāli atbilst WTA atsauces dokumenta 2-9-05/D “Sanācijas apmetumu sistēmas” izvirzītajiem kritērijiem.

Ar injicēšanas tehniku var izveidot drošu un ilgmūžīgu hidroizolāciju pat ļoti grūti pieejamām vietām. Turklāt ir vienalga, vai pagrabs ir mūrēts vai izgatavots no betona, Remmers vienmēr piedāvā piemērotu risinājumu.

©

Būvniecības stāvokļa analizēšana

Pareiza būvniecības stāvokļa analizēšana veido bāzi jebkurai ilgtspējīgai un ekonomiskai sanācijai. Lai izstrādātu piemērotu sanācijas koncepciju, ir jābūt zināmam cēlonim un bojājumu apjomam, kas ir jāreģistrē, izmantojot mērīšanas tehniku, un jādokumentē. Uzmanības centrā galvenokārt ir kaitīgie sāļi un būvmateriālu mitrums, kā arī būvfizikas robežnosacījumi.

Pagraba sanācija

Mitras pagraba sienas pēc laika rada ievērojamus bojājumus. Tiek iznīcināts ne tikai būvmateriāls, var rasties arī veselībai kaitīgas sēnītes un mikroorganismi. Sekas: redzama pelējuma sēnītes invāzija uz skartajām sienām un sliktākajā gadījumā veselībai kaitīga ietekme.

Remmers jau 70 gadus izstrādā novatoriskus un praktiski lietojamus risinājumus

©

Veco ēku blīvēšana

Atrasti 22 produkti
 

Skats:

Preces Nr. 181001

Šķīdinātājus nesaturošs, nostiprinošs silikatizācijas koncentrāts 1K

Preces Nr. 300801

Speciālais gruntējums

Preces Nr. 301408

Daudzfunkcionāla ēku izolācija. Apvieno elastīgo, plaisu savienojošo, minerālo blīvējumu cementa piena MDS (AbP saskaņā ar PG-MDS/FPD) un bitumena bieza pārklājuma PMBC īpašības (pārbaudes ziņojums saskaņā ar DIN EN 15814)

Preces Nr. 2087130

Šķīdinātāju nesaturošs, ar plastmasu modificēts, biezs bitumena pārklājums ar polistirolu, 2K

Preces Nr. 2087210

Šķīdinātāju nesaturošs, plastmasas modificēts bitumena biezs pārklājums ar polistirolu, 1K

Preces Nr. 500301

Pašlīmējoša butila blīvējuma lente ar flizelīna pārklājumu

Preces Nr. 082301

Īpaši izturīga, trīs slāņu aizsargplāksne ar atdalīšanas funkciju

Preces Nr. 042625

Hidroizolācijas špaktele ar augstu noturību pret sulfātiem

Preces Nr. 101001

Remonta java ar ātru iestatīšanu