©

Segkrāsas ārpusē un iekšpusē

Ar īpaši lielu ilgmūžību

Īpaši vērtīgas koksnes detaļas, piemēram, profilētu koksni, dārza mēbeles, logus un durvis, visefektīvāk aizsargā ar aizsardzības krāsām, izturīgām pret laikapstākļiem. Dizaina iespējas ar necaurspīdīgiem koksnes un citu pamatņu pārklājumiem telpās un ārpus tām ir gandrīz neierobežotas.

Augsti pigmentētas Remmers aizsardzības krāsas, izturīgas pret laikasptākļiem, ir ļoti populāras. Tam ir pamatoti iemesli: pateicoties lieliskai aizsardzības funkcijai bieži ir iespējami ļoti gari atjaunošanas intervāli. Atkarībā no krāsas toņa un laika apstākļiem nākamāja krāsošana ir nepieciešama pirmo reizi tikai pēc vairāk nekā 10 gadiem. Tā kā virsmas ir ļoti nejutīgas pret netīrumiem, regulāras tīrīšanas intensitāte līdz tam ir ierobežota. Neskatoties uz labo segtspēju, Remmers necauspīdīgi aizsargpārklājumi ļauj koksnei "elpot", lai iekļuvušais mitrums varētu ātri atstāt koksni. Bet arī šāds necaurspīdīgs koksnes pārklājums izskatās labi: neatkarīgi no tā, vai skandināvu izskats, viens no modernajiem pelēkās krāsu toņiem vai mūžīga balta krāsa - tie bieži tiek kombinēti.

Necaurspīdīgas krāsas ārpusei un iekšpusei

Atrasti 6 produkti
 

Skats:

Preces Nr. 4400344001

Speciālais pārklājums uz ūdens bāzes pret koksnes sastāvdaļu caurspiešanos

Preces Nr. 4400542001

Adhēzijas grunts metāliem, cietām plastmasām un koksnei, nodrošina aizsardzību pret rūsu un izolāciju pret koksnes komponentiem

Preces Nr. 4800360001

Labi sedzoša krāsa uz ūdens bāzes virsmu aizsardzībai pret atmosfēras nokrišņu iedarbību

Preces Nr. 4400765101

Necaurspīdīga virsmas krāsa uz ūdens bāzes, ka balstīta uz atjaunojamiem izejmateriāliem koksnei iekštelpās un ārā

Preces Nr. 270901

Šķīdinātāja bāzes, necaurspīdīga pigmentēta alkīda sveķu laka pamata pārklājumam, starppārklājumam un gala pārklājumam