Coatings for Windows & Doors©

Pārklājumi logiem un durvīm

Induline Premium-Coatings

Induline impregnējumi nodrošina nepieciešamo aizsardzību pret koksnes iekrāsošanu, koksni iznīcinošām sēnītēm un, ja nepieciešams, pret kukaiņu un termītu invāziju. Turklāt tie aizsargā koka loga jutīgākās vietas, it īpaši, ja tie tiek piemēroti atsevišķai daļai. Aizsardzība ir pamatprasība koka loga ilgai kalpošanai.

Induline gruntējumi nodrošina vislabāko sekojošo pārklājumu saķeri ar pamatni. Tā ir pamatprasība izturīgām virsmām. Turklāt Induline gruntējumi veic citus uzdevumus atkarībā no virsmas prasībām vai koksnes veida.

Induline starpposma pārklājumi tiek uzklāti rūpnieciski, izmantojot plūdu vai Dynflow procesu, un tas padara pārklāšanas procesu efektīvu. Turklāt koka elementiem ir optimāla aizsardzība pret mitrumu. Īpaši labai izolācijai ir pieejamas izsmidzināšanas īpašības rokdarbiem, priekšējām durvīm un problemātiskai koksnei.

Induline virskārtas pārklājumi galvenokārt ir atbildīgi par mūsu pārklājuma sistēmu ārkārtīgi garajiem atjaunošanas intervāliem. Saistvielas proporcija un saistvielas kvalitāte lielā mērā nosaka lakas kvalitāti un tādējādi arī visas virsmas ilgmūžību.

Īpaši komponentiem, kas izgatavoti no gaišas koksnes veidiem, arvien pieaug vēlme tos pasniegt vēl dabīgākā izskatā. Koksnes-alumīnija logus, logus, ziemas dārzus un priekšējās durvis no koksnes var izlabot ar dabiskā efekta laku Induline NW-740/05 uz ūdens bāzes.

Šajā kategorijā ir papildinājumi klāstam, kas ir universāli attiecībā uz pielietojuma jomu vai kurus var izmantot saistībā ar daudzām koksnes lakām un beicēm.

Rūpīgi pārbaudīta

Noteikti garantēta

Remmers logu un durvju pārklājumu izstrādes uzmanības centrā ir milzīga izturība un 100% drošība. Izmantojot gadu desmitiem ilgu tirgus pieredzi lietojumu tehnoloģijas, pētniecības un attīstības jomā, kā arī izmantojot jaunākās zināšanas no izejvielu tirgiem, mēs spējam garantēt šo drošību.

Lai nodrošinātu Remmers pārklājumu sistēmu darbību ilgtermiņā, slavenas iestādes tās regulāri veic to rūpīgu pārbaudi. Efektivitāte, ilgmūžība un ekoloģiskā drošība tiek pārbaudīta saskaņā ar stingriem noteikumiem sarežģītos procesos.

Rezultāts:

Izmantojot izturīgās Remmers pārklājuma sistēmas, jūs esat drošībā!

Rūta līmēšana lakotā koka rāmī

Līmētās logu sistēmas garantē ilgtermiņa piemērotību lietošanai tikai tad, ja visas izmantotās sastāvdaļas ir savstarpēji saskaņotas. Ift institūts Rozenheimā apstiprina: līmes risinājumi Lohmann un OTTO CHEMIE kombinācijā ar Remmers pārklāšanas sistēmas atbilst jaunajai ift vadlīnijai VE-08/3 "Līmētu stiklojumu sistēmu novērtēšanas pamats", tāpēc ir piemērotas un sertificētas izmantošanai līmētu logu sistēmās.

Remmers sistēmas garantija (RSG)

Induline Premium Coatings izcilo īpašību loģiskās sekas ir Remmers sistēmas garantija koka logiem un durvīm.

Drošība, ko Induline Premium-Coatings piedāvā koka logiem visos līmeņos, un sertificēto logu ražotāju augstais kvalitātes standarts, kas objektīvi balstās uz svarīgām normām, ir pamatā apgalvojumam "10 gadus bez atjaunošanas pārklājumiem". Bet neatkarīgi no tā, vai tas tiek izmantots kā vērtīgs mārketinga instruments, RSG piedāvā izšķirošas priekšrocības kā kvalitātes nodrošināšanas koncepcija elementu ražotājam: RSG centrālā sastāvdaļa ir bezmaksas palaišana un ražošanas procesu reģistrēšana, ko veic Remmers pielietojuma tehniķis.

©
©

Kopetence dizainā visās jomās

Kompetence dizainā

Izmantojot Induline pārklājuma sistēmas, Remmers ne tikai pastāvīgi aizsargā logus un durvis no koksnes, bet arī atbilst visaugstākajām dizaina prasībām attiecībā uz krāsu dizainu, optiku un haptiku.

Pārklājums vēlamajā izskatā

Lielāks spīdums, ļoti caurspīdīgi, eļļoti, lakoti vai pievilcīgos krāsu toņos - Induline Premium pārklājumi piedāvā daudzas iespējas logu un durvju pārklāšanai saskaņā ar jūsu vizuālajām idejām.

Koksne dažādās haptikās

Sākot ar uzsvērtu, dabisku koksnes virsmu "saķeri" līdz pilnām, lakotām virsmām, ar Induline pārklājuma sistēmām var tikt realizētas dažādas haptikas.

Mūsdienīgas tendenču virsmas vienā kolekcijā

Visas Remmers logu un durvju pārklājumu sistēmas ir apvienotas piecās unikālās kolekcijās, veidojot pilnīgu kolekciju. "Logi un durvis no skujkoku koksnes", "Logi un durvis no cietkoksnes", "Logi no koksnes un alumīnija", "Priekšējās durvis", kā arī "Dabiska efekta lakošana uz detaļām ar stabīlu izmēru" ir pašreizējie projektēšanas priekšlikumi, kas pielāgoti attiecīgajām sastāvdaļām - apkopoti vienā praktiskajā mapē. Visus modeļus var noņemt atsevišķi.

Nākotne sākas šeit

Kompetences centrs Koksnes virsma

Kompetences centrs Koksnes virsma: nākotne sākas šeit

Vadība tehnoloģijās, pateicoties modernākajam aprīkojumam Pateicoties kompetences centra Koksnes virsmas tehniskajām iespējām, mēs varam izstrādāt tādu produktu sistēmas nākotnei, kas precīzi atbilst klientu individuālajām prasībām un vēlmēm. Īpaši tiek ietvertas šādas funkcijas:

  • Jaunais Remmers kompetences centrs Lēingenā savieno svarīgākās mūsu ikdienas uz klientu orientētās darbības jomas uz vairāk nekā 2500 m²
  • Starptautiskais pielietojumu tehnikums, klientu un pakalpojumu centrs un apmācības vieta zem viena jumta
  • Visu klientu parametru atkārtota pielāgošana, reāli simulējot praktiskās prasības ar kontrolējamām klimata zonām
  • Mūsdienīga ierīču tehnoloģija ar pilnībā automātisku 6 asu krāsošanas robotu ar 3D daļu atpazīšanu kā īpaša izcelšana
  • Paātrināta jaunu krāsu sistēmu izstrāde
  • Zināšanu nodošana integrētajā apmācību un semināru centrā

Vairāk informācijas

©

Koka logu un durvju pārklājuma sistēmas

Atrasti 37 produkti
  Rādīt visus filtrus

Skats:

Preces Nr. 720001

Virskārta laka uz ūdens bāzes logiem, durvīm un citām vērtīgām koka detaļām

Preces Nr. 721001

Bieza slāņa lazūra ar ļoti labu izlaistīšanu uz ūdens bāzes logiem, durvīm un citām vērtīgām koka detaļām

Preces Nr. 386805

Ļoti efektīvs līdzeklis darba rīku tīrīšanai

Preces Nr. 2773201

Akrila dispersija ar īpašām piedevām, nesatur šķīdinātājus un plastifikatorus

Preces Nr. 172503

Necaurspīdīgs starpslānis un gala slānis uz ūdens bāzes, kas paredzēts izsmidzināšanas procesam

Preces Nr. 176405

Necaurspīdīgs starpslānis un gala slānis uz ūdens bāzes, priekšējām durvīm ar paaugstinātu izturību pret skrāpējumiem un roku krēmu

Preces Nr. 307020

Necaurspīdīgs, rūpniecisks starpslānis un gala slānis uz ūdens bāzes, kas paredzēts izsmidzināšanas procesam

Preces Nr. 249105

Balts gruntējums uz ūdens bāzes ar plēves konservantu

Preces Nr. 249820

Balts gruntējums uz ūdens bāzes ar plēves konservantu

Preces Nr. 309820

Necaurspīdīs, balts izolācijas gruntējums uz ūdens bāzes izsmidzināšanas metodei

Preces Nr. 27348803

Gruntējums uz ūdens bāzes aizsardzībai pret puvi un zilēšanu

Maenner-Meeting-Kaffee ©

Ieteikumi jaunu krāsošanas paņēmienu izstrādē

Uz klientu orientēts serviss visās jomās

Pateicoties mūsu daudzo gadu pieredzei, mēs zinām, ka kompetenti padomi un kopīgu risinājumu atrašana galu galā palīdzēs sasniegt jūsu mērķi. Konsultantu kvalifikācijai un kompetencei ir izšķiroša nozīme,

jo īpaši virsmas apstrādes vai uzklāšanas tehnoloģiju jomā. Tāpēc mūsu pieredzējušie eksperti atbalsta jūs produktu, aprīkojuma izvēlē un nepieciešamo ražošanas procesu sakārtošanā.

Ieteikumi jaunu krāsošanas paņēmienu izstrādē

Vai plānojat pārveidot vai pārstrukturēt virsmas apstrādes vai uzklāšanas tehnoloģijas zonu savā uzņēmumā? Mēs ar prieku atbalstīsim jūs aprīkojuma izvēlē un ražošanas procesu sakārtošanā, izmantojot mūsu pielietojuma inženieru ieteikumus. Protams, mēs paši nepārdodam nekādas iekārtas, bet mums ir kontakti ar vadošajiem iekārtu ražotājiem visā Eiropā. Mūsu pielietojuma inženieri var sniegt vērtīgu informāciju par jūsu plānošanas vai investīciju lēmumu:

  • Jūs izvairāties no dārgām sliktām investīcijām un spējat efektīvi un rentabli plānot procesus!
  • Kas pagātnē ir darbojies citu klientu labā - kas nē?
  • Kuras sistēmas īpaši labi harmonizē ar Induline Premium pārklājumiem?
  • Pirms tiek pieņemts lēmums par ieguldījumu, vai ir iespējas apskatīt salīdzināmu sistēmas tehnoloģiju Remmers kompetences centrā, pie Remmers klienta vai kopā pie sistēmas ražotāja?