©

Hidroizolācija zem flīzēm

DIN 18534 ‒ jaunais hidroizolācijas standarts iekštelpu hidroizolācijai

Ieviešot jauno ēku hidroizolācijas standartu, tajā tika iekļauta jau gadiem sevi pierādījusī kombinētā hidroizolācija. Plānošanas un izpildes principi šāda veida mitruma aizsardzībai tagad ir noteikti DIN 18534 “Iekštelpu hidroizolācija”.

Līdzīgi kā jaunajam standartam par ēku hidroizolāciju, kas ir saskarē ar zemi, arī DIN 18534 plānošanas principi ir norādīti standarta 1. daļā. Nākamās standarta daļas (2.‒6. daļa) bez materiālu specifiskajiem regulējumiem satur sīkas norādes par izpildi ar attiecīgajiem hidroizolācijas konstrukciju veidiem.

DIN 18534 3. daļā tiek noteiktas prasības šķidrā veidā izstrādājamajiem hidroizolācijas materiāliem. Šeit līdztekus polimēru dispersijām (DM) tiek skaidrots arī hidroizolācijas konstrukcijas veids ar plaisas nosedzošām minerālām hidroizolācijas suspensijām.

Elastīgais, polimērmodificētais biezais pārklājums Remmers MB 2K atbilst visām jaunā standarta DIN 18534 prasībām. Kombinācijā ar VF sērijas neaustā auduma šuvju lentēm Remmers piedāvā viscaur apstiprinātu sistēmu mitruma aizsardzībai zem keramiskiem segumiem.

©

Efektivitāte ar MB 2K kombinētajā hidroizolācijā

Vienkāršā sistēmas uzbūve ar MB 2K taupa gan materiālu, gan laiku. Vienalga, vai ar suspensijas vai špaktelēšanas metodi, jaunā MB 2K versija tās elastīgās konsistences dēļ ir vienkārši un vienmērīgi uzklājama ar līdzenu virsmu uz hermetizējamām virsmām.

Jaunā veida sacietēšanas laiks turklāt saīsina gaidīšanas laiku. Jau pēc četrām stundām reakcija ir tik tālu progresējusi, ka bez problēmām var veikt turpmāko apstrādi.

Pierādījums:

  • apjomīgas lietošanas tehniskās pārbaudes, ko ir veicis Remmers Tehnoloģijas serviss (RTS)
  • AbP MB 2K kā kombinētā hidroizolācija

Hidroizolācija zem flīzēm

Atrasti 6 produkti
 

Skats:

Preces Nr. 300801

Speciālais gruntējums

Preces Nr. 301408

Daudzfunkcionāla ēku izolācija. Apvieno elastīgo, plaisu savienojošo, minerālo blīvējumu cementa piena MDS (AbP saskaņā ar PG-MDS/FPD) un bitumena bieza pārklājuma PMBC īpašības (pārbaudes ziņojums saskaņā ar DIN EN 15814)

Preces Nr. 300501

Preces Nr. 635905

Gruntējums un adhēzijas tilts pamatplāna izveidošanai