©

Jaunbūves fasādes tīrīšana

Tā kā netīrumi nav aizsardzība

Pēdējos gados kaļķu izskalošanās ir kļuvusi arvien izplatītāka jaunuzceltajās ķieģeļu fasādēs. Tas ir saistīts ar pārmērīgi lielo mitruma saturu mūrī būvniecības posmā un sezonāli nelabvēlīgo celtniecības laiku, kurā mūris pēc šuvju aizpildīšanas nevar ātri izžūt un kaļķakmens javā nevar izveidoties. Vēl viens faktors var būt javas savienojumu augsta ūdens caurlaidība un tukšumi savienojuma tīklā. Tāpēc pirmais vienkāršais un efektīvais profilakses pasākums ir vienkārši nepabeigta mūra segšana lietū. Otrais būtu saprātīgs javas izvēles laiks: žūšanas perioda sākumā, nevis aukstā, mitrā gada laikā vai īsi pirms tā.

Ja šie punkti netiek ievēroti, siltā perioda sākumā pēc javas ievadīšanas uz fasādes parasti var veidoties bālgana kaļķa apsarme. Tā parasti ir nekaitīga, bet neizskatīga un tā ir jānoņem. Šim nolūkam var izmantot vāji skābus tīrīšanas līdzekļus vai rotec virpuļstrūklas procesu, kas ir izmēģināts un pārbaudīts pat arhitektūras pieminekļos.

Vecā ēka

Atrasti 33 produkti
 

Skats:

Preces Nr. 022001

Javas piedeva uz ūdeņainas polimēru dispersijas bāzes

Preces Nr. 040030

Gruntēšanas java pēc WTA

Preces Nr. 040120

Porains apmetums sāls uzņemšanai renovācijas apmetuma sistēmā mitrām un sālītām mūrēm saskaņā ar WTA

Preces Nr. 040825

Smalks minerālu apmetums

Preces Nr. 067201

Skābais tīrīšanas līdzeklis

Preces Nr. 066601

Tīrīšanas pasta pilsētvides netīrumu noņemšanai

Preces Nr. 136801

Preces Nr. 067305

Baktericīdi, fungicīdi un algicīdi efektīvs kombinācijas produkts apzaļumotu un zaļu būvmateriālu tīrīšanai un gruntēšanai

Preces Nr. 072505

Ūdeņains dziļais gruntējums ar stiprinošu un hidrofobisku efektu

Preces Nr. 051725

Universālā līmējošā un stiprinošā java

Preces Nr. 640005