©

Fasāde

Katrai fasādei individuāla Premium sistēma

Fasāde - mēdz teikt - ir mājas seja. Faktiski tai ir vislielākā daļa ēkas izskatā un efektā; bet galvenokārt fasādes ir tikpat daudzveidīgas un individuālas kā sejas. Un tās vēlas, lai tās tiktu pieskatītas un aizsargātas tikpat individuāli. Virsmas kosmētikai parasti nepietiek, tikai pamatīgai aizsardzībai, kas precīzi pielāgota attiecīgajām problēmām, ir ilgstoša un paliekoša ietekme kā “jaunības strūklakai”.

Fasāde - mēdz teikt - ir mājas seja. Faktiski tai ir vislielākā daļa ēkas izskatā un efektā; bet galvenokārt fasādes ir tikpat daudzveidīgas un individuālas kā sejas. Un tās vēlas, lai tās tiktu profilaktiski pieskatītas un aizsargātas tikpat individuāli. Virsmas kosmētikai parasti nepietiek, tikai pamatīgai aizsardzībai, kas precīzi pielāgota attiecīgajām fasādēm, ir ilgstoša un paliekoša ietekme kā “jaunības strūklakai”.

Ķieģeļu fasādes var saglabāt, apšujot tās ar kompozītu siltumizolācijas sistēmu. Tas ir viegli, bet tikai ne mūsu lieta. Remmers vairāk nekā pusgadsimtu ir izstrādājis sarežģītas metodes ķieģeļu fasāžu labošanai, uzturēšanai un aizsardzībai.

©

RSG fasāde

Ķieģeļu fasāžu aizsardzībai un remontam no Remmers jūs saņemat risinājumu ar RSG-Remmers sistēmas garantiju. Mūrus un jo īpaši bieži porainās šuves aizsargā Funcosil sērijas sistēmas produkti. Tiek garantēta pastāvīga lietus necaurlaidīga un sausa fasāde. Papildinformāciju par šo produktu sistēmu var atrast zem RSG fasādes.

Fasāde

Atrasti 36 produkti
 

Skats:

Preces Nr. 022001

Javas piedeva uz ūdeņainas polimēru dispersijas bāzes

Preces Nr. 040030

Gruntēšanas java pēc WTA

Preces Nr. 040120

Porains apmetums sāls uzņemšanai renovācijas apmetuma sistēmā mitrām un sālītām mūrēm saskaņā ar WTA

Preces Nr. 040825

Smalks minerālu apmetums

Preces Nr. 067201

Skābais tīrīšanas līdzeklis

Preces Nr. 066601

Tīrīšanas pasta pilsētvides netīrumu noņemšanai

Preces Nr. 136801

Preces Nr. 067305

Baktericīdi, fungicīdi un algicīdi efektīvs kombinācijas produkts apzaļumotu un zaļu būvmateriālu tīrīšanai un gruntēšanai

Preces Nr. 072505

Ūdeņains dziļais gruntējums ar stiprinošu un hidrofobisku efektu

Preces Nr. 051725

Universālā līmējošā un stiprinošā java

Preces Nr. 640005