©

Remmers lakas uz ūdens bāzes

Efektīva un videi draudzīga

Remmers Aqua lakas piedāvā pārstrādātājam galdniecības amatniecībā un specializētajos uzņēmumos, kas nodarbojas ar koksnes un koksnes materiālu sērijveida pārklājumu, pilnu ūdens bāzes laku klāstu kā reālu alternatīvu iepriekšējām 2K interjera lakām uz šķīdinātāju bāzes.

Vairāk ūdens, mazāk šķīdinātāju

Ar Remmers laku sistēmām uz ūdens bāzes, mēs esam izveidojuši videi draudzīgu iespēju dažādu koksnes virsmu un koksnes materiālu pārklāšanai profesionālajā lietošanā. Lakas, pateicoties to īpašībām, atbilst spēkā esošajiem likumdošanas standartiem un ir viegli un efektīvi lietojamas.

Vairākslāņu lakas un seglakas uz ūdens bāzes

Remmera caurspīdīgas lakas pārliecina ar labu izturību, jauku struktūras akcentu un caurspīdīgumu. Attiecībā uz haptiku un optiku, tās praktiski nevar atšķirt no lakas, kuras pamatā ir šķīdinātāji.

Pigmentu pildvielas un krāsainas lakas uz ūdens bāzes

Papildus caurspīdīgajām vairākslāņu lakām un virslakām Remmers piedāvā arī pigmentētas lakas, kuras ir pieejamas dažādās krāsās. Visi necaurspīdīgie Remmers starppārklājumi un augšējie pārklājumi pārsteidz ar augsto segtspēju, ātro žūšanas laiku un lielisko slīpēšanas spēju.

Cietinātāji, atšķaidītāji un piedevas ūdens bāzes lakām

Vairumā gadījumu Remmers Aqua lakām nav nepieciešams cietinātāja komponents. Tomēr tas ir nepieciešams ļoti prasīgiem pārklājuma pielietojumiem (piemēram, ar ļoti spīdīgiem pārklājumiem).

Ūdens bāzes krāsu sistēmas

Atrasti 8 produkti
  Rādīt visus filtrus

Skats:

Preces Nr. 714701

Adhēzijas gruntējums metāliem, cietai plastmasai un koksnei, ar aizsardzību pret rūsu un izolējošs pret koksnes satāvdaļām

Preces Nr. 237505

Bezkrāsaina vienkomponentu blīvējuma laka apstrādei ar veltnīti

Preces Nr. 326505

Ļoti viegli slīpējama vienkomponenta pildviela necaurspīdīgai lakai

Preces Nr. 380201

Ugunsdroša, gaismas izturīga, izturīga 1K krāsas laka

Preces Nr. 386805

Ļoti efektīvs līdzeklis darba rīku tīrīšanai

Preces Nr. 237205

1-komponentu pārklājuma laka ar lielu cietvielu skaitu

Preces Nr. 531005

Caurspīdīga vienkomponentu slāņa laka ar augstu izturību