©

Remmers Industrielacke

Augstvērtīgi virsmu materiāli rūpnieciskajai virsmu tehnoloģijai iekštelpās

Par Remmers Industrielacke

Remmers Industrielacke ar vairāk nekā 200 darbiniekiem ir speciālists augstvērtīgu pārklājumu izgatavošanā virsmu rūpnieciskajai ražošanai.

Ar saviem daudzpusīgajiem produktiem aizsargājam un uzlabojam virsmas. Tradicionāli nodarbojāmies ar lakām, kas ir paredzētas koka pamatnēm, bet savas veiksmīgās pārklāšanas tehnoloģijas pārnesām uz "kokam tuvām" jomām, piemēram, skaidu un šķiedru plāksnēm. Mūsdienās darbojamies arī pilnībā atšķirīgās jomās, piemēram, plastmasas, plastmasas un koka maisījumu vai metāla pamatņu virsmu noformēšanas jomā.

1956. gadā Herfordē dibinātais uzņēmums "3H-Lacke" jau kopš pirmsākumiem izstrādāja pārklāšanas tehnoloģijas tirgū vadošajiem uzņēmumiem mēbeļu un virtuvju rūpniecībā, kas tiek izmantotas pasaulē. Kopš 2009. gada uzņēmums ir Remmers Gruppe ģimenes vadītā uzņēmuma daļa, kas atrodas Lēningenē (Löningen). Pēc uzņēmuma pārņemšanas tika ieguldītas ievērojamas investīcijas, kas arī turpmāk nodrošina tirgus un tehnoloģijas līdera statusu saistītajos tirgos.

2016. gada 1. novembrī uzņēmums tika pārdēvēts par Remmers Industrielacke.

Īpaši svarīgi mūsu klientiem! Remmers Gruppe decentralizētā struktūra arī turpmāk nodrošina Remmers Industrielacke iespēju patstāvīgi darboties un optimāli savstarpēji saskaņot izplatīšanu, izstrādi, ražošanu un pārējās funkcijas savā atrašanās vietā Herfordē.

Saviem klientiem nodrošinām produktivitātes priekšrocības un novatoriskas virsmas ‒ ar vidēja uzņēmuma elastību, bet kā spēcīgas grupas daļa.

Remmers Industrielacke piedāvā plašu klāstu. Mūsu pamata programma tradicionāli ir laku tehnoloģija, turklāt papildus mūsu standarta produktiem piedāvājam arī pielāgotus īpašos risinājumus individuālām prasībām. Papildus augstai produktu kvalitātei mūsu klienti iegūst mūsu aptverošos konsultāciju un servisa pakalpojumus.

Tradicionāli esam nākuši no kokapstrādes jomas un esam pieraduši pie izaicinošām virsmām. Tādēļ esam spējīgi garantēt uz dažādiem materiāliem vienreizējus risinājumus dizaina un funkcionalitātes ziņā.

Ātra lēmumu pieņemšana, īss piegādes laiks un tuvums līdz klientam ir teicami funkcionējoša pakalpojuma noslēpums. Papildus augsti kvalificētajiem laboratorijas darbiniekiem un tehniskajiem ārējiem dienestiem, kas jebkurā laikā ir pieejami, lai rastu risinājumus individuālajām virsmu prasībām, Remmers Industrielacke piedāvā īpašu tuvumu klientiem vietējā kompetenču centrā.