©

Dizaina grīdu sistēmas

Vienreizējs un individuāls noformējums

Māksla uz grīdas

Rūpniecības jomā grīdas pārklājumi no poliuretāna un epoksīdu sveķiem jau labu laiku ir mūsdienīgs risinājums. To īpaši nosaka augstā izturība un laiku taupošais izstrādes veids. Pašreiz izturīgās grīdas tiek izmantotas gan rūpniecībā, gan sabiedriskās un privātās ēkās. Jo daudzas jaunās lietošanas jomas ieguvums ir dizaina grīdas akcents: to krāsu un struktūru var līdz niansēm pielāgot individuālajām vajadzībām. Arhitektiem, būvuzņēmējiem un uzņēmējiem šādi tiek sniegtas pilnīgi jaunas noformēšanas iespējas.

Komerciāli izmantotos objektos, piemēram, pārtikas tirdzniecībā un modes salonos, kā arī reprezentatīvās vietās, piemēram, birojos, konferenču telpās un foajē, dekoratīvās grīdas sistēmas ar augstu atpazīstamības vērtību, optimālu staigāšanas ērtību, paaugstinātu slīdes pretestību, kā arī labām tīrīšanas īpašībām rada patīkamu darba un labsajūtas gaisotni.

Divu krāsu tehnoloģija ar gaumīgu marmorējumu ar PUR plūstošo pārklājumu. Plaisas nosedzošs,
UV noturīgs un elastīgs, vietām ar paaugstinātām optiskām un individuālām prasībām.

Divu krāsu tehnoloģija ar 50/50 maisījumu kontrastainam marmorējumam ar PUR plūstošo pārklājumu. Plaisas nosedzošs, UV noturīgs un elastīgs vietām ar paaugstinātām optiskām un individuālām prasībām.

Plaisas nosedzošs, UV noturīgs, elastīgs plūstošais pārklājums ar kontrastainu kaisījumu un vieglu struktūru
vietām ar vidēji smagu slodzi. Pēc izvēles ar matētu vai neslīdošu virsmu.

Metalufloor sistēma

Iegūstiet vienreizējus un mākslinieciskus dizaina segumus ar Remmers Metalufloor grīdas pārklāšanas sistēmu. Augstvērtīgās sastāvdaļas un individuālā procesa tehnoloģija nodrošina “mākslu uz grīdas”. Remmers Metalufloor sistēma ir pieejama dažādos krāsu toņos un ar pareizo hermetizācijas izvēli nodrošina arī izmantošanu vietās ar palielinātu slodzi.

Sazinieties ar mums, ja arī vēlaties “unikālu” objektu.

Dizaina grīdas sistēmas

Atrasti 13 produkti
 

Skats:

Preces Nr. 600101

Ūdens bāzes, pigmentēts gruntējums

Preces Nr. 638101

Pigmentēts, zīdaini spīdīgs blīvējums uz ūdens bāzes

Preces Nr. 363301

Caurspīdīgs, zīdaini matēts hermētisks pārklājums

Preces Nr. 634403

Maz dzeltējoši, caurspīdīgi epoksīda sveķi

Preces Nr. 646184

Krāsu pārslas kontrasta izkliedei