Men holding meeting©

Rūpniecisko laku serviss

Esam vairāk nekā tikai lakas piegādātājs ‒ esam partneris saviem klientiem.

Ātra lēmumu pieņemšana, īss piegādes laiks un tuvums līdz klientam ir teicami funkcionējoša pakalpojuma noslēpums. Papildus augsti kvalificētajiem laboratorijas darbiniekiem un tehniskajiem ārējiem dienestiem, kas jebkurā laikā ir pieejami, lai rastu risinājumus individuālajām virsmu prasībām, Remmers Industrielacke piedāvā īpašu tuvumu klientiem vietējā kompetenču centrā.

©

Viss zem viena jumta

Rūpniecisko laku kompetenču centrs

Remmers Industrielacke kompetenču centrs ir vairāk nekā tehniskais institūts. Vairāk nekā 2500 m² platībā tas apvieno trīs svarīgākās mūsu ikdienas darbu jomas: pētniecību un attīstību, klientu servisu un produktu prezentēšanu, kā arī mācību pasākumus un tālākizglītību.

Papildinformācija

Lakošanas līniju kompetence

Vai plānojat ieviest jaunu pārklāšanas iekārtu? Vai esiet paredzējuši pārbūvēt vai paplašināt esošo pārklāšanas iekārtu? Vai meklējat iespējas uzlabot savu iekārtu? Vai jums ir nepieciešamas piegādātājs, kurš uz vietas sniedz atbalstu no lakošanas līnijas ieviešanas līdz ekspluatācijas uzsākšanai?

Izmantojiet mūsu ilggadējo pieredzi un kompetenci!

Tehniskais serviss

Mūsu tehniskais ārējais dienests un mūsu laboratorijas tehniskie speciālisti labprāt sniegs jums konsultācijas, lai rastu risinājumus jūsu prasībām attiecībā uz virsmām.


Produktu pavadošo pakalpojumu ietvaros sniegsim papildu atbalstu jautājumu gadījumā un par praktiskām lietošanas iespējām attiecībā uz jauniem likumiem un noteikumiem.


Vienkārši nosūtiet mums savu pieprasījumu!


©