Pelējuma sanācija

Īpašas pelējuma sanācijas sistēmas jebkuram gadījumam

Pelējuma sēnītes dzīvoklī ir apgrūtinājums un rada risku veselībai. Tādēļ ir svarīgi pilnībā likvidēt pelējuma sēnīti. Remmers īpašās pelējuma sanācijas sistēmas ir piemērotas jebkuram gadījumam un apkaro pelējuma sēnīti ne tikai pēc tās rašanās, bet profilaktiski nepieļauj jaunas pelējuma sēnītes invāzijas veidošanos. Tikai vienā paņēmienā iekštelpa ir pasargāta no mitruma un iegūst papildu siltumizolāciju. Šādā veidā Remmers izstrādājumi garantēti palīdz ilgtermiņā uzlabot telpas higiēnu.

Power Protect (eco)

Power Protect ir dabisks izstrādājums no modificēta perlīta, vulkāniskā stikla un ir pierādāmi atbildīgi izgatavots izstrādājums. Tādēļ tas ir marķēts ar zīmogu “Zilais eņģelis”.

Remmers iQ-Therm 30 apvieno augstas siltumizolācijas organisko izolācijas materiālu priekšrocības ar minerālo javu sorbcijas īpašībām. IQ-Therm 30 ir plāna, mitrumu regulējoša un turklāt augsti siltumu izolējoša ‒ līdz ar to mūsu jaudīgākā pelējuma sanācijas sistēma.

Pelējuma sanācijas apmetums

Remmers pelējuma sanācijas apmetums ir piemērots viena slāņa uzklāšanai 20 līdz 50 mm biezumā. Sacietējis apmetums ir ūdens tvaiku caurlaidīgs, ar labu kapilāro vadītspēju un paātrina žūšanu mitrām virsmām. Papildus zemajai siltumvadītspējai tam piemīt arī labas siltumizolācijas īpašības.

Color SA plus

Color SA plus ir ne tikai mūsdienīgs problēmu risinātājs telpām, kuras ir skārusi pelējuma sēnītes invāzija. Pārklājums ir lielisks visām zonām, kurās vēlas panākt veselīgu un higiēnisku telpas klimatu (bērnudārzi, skolas, pansionāti un slimnīcas u. c. tikšanās vietas).

Pirms pelējuma sanācijas vienmēr ir jānoskaidro un jānovērš cēloņi, kuru dēļ ir radusies pelējuma invāzija. Bojājumu gadījumā veicamie pasākumi tiek iedalīti īslaicīgos un ilgtermiņa pasākumos.

Pelējuma atjaunošana

Atrasti 8 produkti
 

Skats:

Preces Nr. 040030

Gruntēšanas java pēc WTA

Preces Nr. 072505

Ūdeņains dziļais gruntējums ar stiprinošu un hidrofobisku efektu

Preces Nr. 105020

Kapilāri aktīvs klimata kontroles apmetums, īpaši pelējuma sanācijai

Preces Nr. 299720

Pelējuma sanācijas špaktele, smalka