Holzanstriche-Handwerk©

Koksnes pārklājumi amatniecībai

Videi draudzīgs, racionāls un izturīgs

Pieredze un zinātība sinerģija katrā produktā

Remmers koksnes pārklājumi daudzu gadu laikā ir pierādījuši sevi kokapstrādē, kokapstrāds rūpniecībā un krāsu vairumtirdzniecībā.

Plašais klāsts piedāvā pareizos produktus un sistēmas ikvienam koksnes pielietojumam gan telpās, gan ārpus tām: no impregnēšanas un gruntēšanas, vidēja un bieza slāņa lazūrām līdz laika apstākļu aizsardzības krāsām un koksnes apdares sistēmām.

Kā vadošais pakalpojumu sniedzējs jomās:

  • Kokmateriālu un saliekamo māju pārklājumi
  • Amatnieciskas, uz ūdens bāzes izgatavotas mēbeļu krāsas
  • Rūpnieciski koka logu pārklājumi

Remmers garantē izcilu augstāko kvalitāti, ko varat sajust ar katru krāsas kārtu. Attiecas sekojošais: Visi produkti ir "ražoti Vācijā", un tos pārbauda neatkarīgi institūti, lai pārliecinātos par augstākajiem kvalitātes standartiem.

Impregnējumi

Remmers impregnējumi aizsargā koksni no krāsas izbalēšanas un iznīcinošām sēnītēm, kā arī pret kukaiņu un termītu invāziju.

Gruntējumi

Remmers gruntējumi nodrošina vislabāko sekojošo pārklājumu saķeri ar pamatni. Atsevišķie gruntējumi uzņemas atbilstošus uzdevumus

3in1 Koksnes aizsardzības lazūras

Remmers 3in1 koksnes aizsardzības lazūras ir augstas kvalitātes kompozīcija no koksnes aizsardzības impregnējuma, gruntējuma un lazūras vienā produktā.

Vidējā slāņa lazūras

Īpaši vērtīgas koksnes detaļas, piemēram, profilētu koksni, dārza mēbeles, bet arī logus un durvis, visefektīvāk aizsargā ar Remmers plēvi veidojošām lazūrām.

Bieza slāņa lazūras

Koka detaļām ar konstantu izmēru pareizai lietošanai nepieciešama augsta izmēru stabilitāte. Biezā slāņa lazūras joprojām ir mūsdienīgs sasniegums.

Aizsardzības krāsas pret laikapstākļiem, baltas un krāsainas laka

Augsti pigmentētas Remmers aizsardzības krāsas un lakas, izturīgas pret laikasptākļiem, ir ļoti populāras. Tam ir pamatoti iemesli.

Koksnes apdare iekšpusē

Remmers produkti koksnes apdares iekštelpās, no vienas puses, izceļ koksnes skaistumu un, no otras puses, ilgtermiņā saglabā pamatmateriāla pievilcību un stabilitāti.

Šajā kategorijā ir papildinājumi klāstam, kas ir universāli attiecībā uz pielietojuma jomu vai kurus var izmantot saistībā ar daudziem koksnes pārklājumiem.

Trīs tehnoloģijas optimālam rezultātam

Pierādīta klasika: Koksnes pārklājumi uz šķīdinātāja bāzes

70 gados Remmers ir kļuvis par vadošu speciālistu visa Eiropā koksnes aizsardzības un apdares jomā. Galvenā uzmanība tika pievērsta koksnes aizsardzības lazūrām, kuru pamatā ir šķīdinātāji, kuras vairākkārt ir izvirzījušas jaunus standartus.

Jaunākā paaudze: Koksnes pārklājumi uz ūdens bāzes

Kā alternatīvu tradicionālajiem produktiem, kuru pamatā ir šķīdinātāji, pēdējos gados Remmers intensīvi strādā pie videi draudzīgām, ūdens bāzes alternatīvām.

Ar pilnīgi jaunizveidoto Aqua koksnes krāsu klāstu amatniecībai Remmers tagad iet vienu soli tālāk: tajā esošie produkti pārstāv jaunās paaudzes produktus, no kuriem daži ir daudz labāki par klasiskajiem produktiem, kuru pamatā ir šķīdinātāji.

Nākotne: produkti, kuru pamatā ir atjaunojamas izejvielas

Ilgtspējība nav tikai "modes vārds", bet drīzāk simbols atbildībai par vidi, veselīgu dzīvesveidu un dzīves kvalitāti, un to Remmers dokumentē ar jaunajiem zemas emisijas [eko] produktiem, kuru pamatā ir atjaunojamās izejvielas. Koksnes iekštelpās vai ārā, [eko] apzīmē zemas emisijas un ekoloģiski izcilus risinājumus.

Koka pārklājumi rokdarbiem

Atrasti 28 produkti
  Rādīt visus filtrus

Skats:

Preces Nr. 710001

Augstas kvalitātes koksnes aizsardzības lazūra šķīdinātāja bāzes ar paaugstinātu efektivitāti profesionālai lietošanai

Preces Nr. 712003

Profesionālai lietošanai paredzēta, ātri izžūstoša, uz ūdens bāzes izgatavota premium klases koksnes konservēšanas lazūra

Preces Nr. 714603

Speciālais gruntējums pavecai un pelēkai kosknei

Preces Nr. 713001

Dekoratīvs, vidējas cietas lazūras gels uz ūdens bāzes ar ļoti augstu aizsardzību pret ultravioleto starojumu, universāls koksnei ārā un iekštelpās

Preces Nr. 721001

Bieza slāņa lazūra ar ļoti labu izlaistīšanu uz ūdens bāzes logiem, durvīm un citām vērtīgām koka detaļām

Preces Nr. 264003

Speciāls tīrīšanas līdzeklis laikapstākļu ietekmē nodilušu, ar dekoratīvo pārklājumu apstrādātu koka klāju tīrīšanai ārpus telpām

Preces Nr. 714701

Adhēzijas gruntējums metāliem, cietai plastmasai un koksnei, ar aizsardzību pret rūsu un izolējošs pret koksnes satāvdaļām

Preces Nr. 714501

Šķidriemm koksnes aizsarglīdzekļiem, kura pamatā ir ūdens, ir profilaktiska iedarbība pret zilumu, pūšanas, kukaiņiem un termītiem

Preces Nr. 720001

Virskārta laka uz ūdens bāzes logiem, durvīm un citām vērtīgām koka detaļām

Preces Nr. 715003

Adhēzijas gruntējums metāliem, cietai plastmasai un koksnei, ar aizsardzību pret rūsu un izolējošs pret koksnes satāvdaļām ārpus telpām

Preces Nr. 136801

Preces Nr. 237505

Bezkrāsaina vienkomponentu blīvējuma laka apstrādei ar veltnīti

Holzanstrich-Handwerk ©

Speciālistu zināšanas

Visaptveroša informācija un jaunākās speciālistu zināšanas par tēmu koksne un koksnes dabiskie ienaidnieki, lai aizsargātu koksni no ūdens un tās izturību.

Izmantojiet mūsu speciālistu zināšanas.

Vairāk informācijas

Jebkuru krāsu var tonēt atbilstoši klienta prasībām

Pilnībā automātiska tonēšanas koncepcija

Papildus parastajām standarta krāsām gandrīz visas šajā diapazonā esošās krāsas var arī tonēt atsevišķi. Ar novatorisko mērīšanas ierīci COLORCATCH NANO krāsu toni var noteikt, piem., izmantojot veidni. Pēc tam vēlamo produkta variantu tonizē ar šo krāsu ar remmers-mix sajaukšanas iekārtu.

Priekšrocības krāsu vairumtirgotājiem un krāsotājiem

  • Vienkārša krāsas toņa noteikšana un kontrole ar novatorisko COLORCATCH NANO
  • Šķīdinātāju un ūdens bāzes produktus bez problēmām var tonēt vienā iekārtā
  • Plaša recepšu datu bāze remmers-mix sajaukšanas iekārtai

Plašāku informāciju par inovatīvo COLORCATCH NANO tehnoloģiju un iespaidīgo krāsu daudzveidību varat atrast mūsu brošūrā.

©