©

Koksnes aizsardzība ārpusē

Dārze koksnei, terasei un mēbelēm

Īpaši vasarā dzīve mainās ārpus telpām: jūs izbaudāt dienas beigas, grilu vai atpūšaties klāja krēslā no koksnes. Terases arvien vairāk paplašina dzīvojamo zonu. Un, lai to piepildītu ar patīkamu atmosfēru, tas ir atkarīgs no pareizajiem materiāliem. Kā dabiska izejviela koksne ir ideāli piemērota izmantošanai ārpus telpām.

Dārza mēbeles, terases klāji un žogi lielākoties ir izgatavoti no koksnes vai koksnes-plastmasas-kompozītiem. Arī cietkoksnes kļūst arvien populārākas, jo tās ir izturīgas un var tikt izmantotas dažādos veidos. Ja jūs neaizsargājat savu koksni, laika apstākļu dēļ tā ātri kļūst pelēka, būs plaisāšana un citi neizskatīgi bojājumi. Regulāra apkope un aizsardzība ar Remmers produktiem nozīmē, ka minētie materiāli ilgtermiņā saglabājas skaisti - piemēram, ar lazūru.

Atklājiet Remmers produktus koksnes ārējai aizsardzībai tagad, aprīkojiet dārza mēbeles utt. ar aizsargājošu lazūru, aizsargājošu, necaurspīdīgu krāsu vai aizsargājošu eļļu.

Aizsardzība un kopšana dārza kosknei

Impregnēšana, kopšana, tīrīšana - Remmers produkti ir īpaši izstrādāti, lai aizsargātu jūsu koksni ārā. Izmantojot pareizo lazūru, jūs gūsit labumu gadiem ilgi.

Jūsu koka grīdām ir neizskatīgs zaļš segums? Ar Remmers zaļās apsarmes noņēmšanas līdzekli koka, betona, akmens un citas virsmas viegli notīra. Pelēkās plīvuri tiek efektīvi noņemti ar Remmers koksnes tīrīšanas līdzekli . Koksnes dziļais tīrīšanas līdzeklis, kas pilnībā noņem pārklājuma atlikumus, ir piemērots sadēdētiem koka klājiem.

Pēc tīrīšanas kopšana notiek šādi: Komponenti, kas izgatavoti no koksnes-plastmasas kompozītiem, resysta un bambusa, tiek impregnēti ar Remmers WPC impregnēšanas eļļu . Terasēm, mebelēm un citām koka detaļām ir piemērota Remmers kopšanas eļļa. Tā ir ūdeni atgrūdoša, laika apstākļu izturīga un neļauj koksnei izžūt no ārpuses. Kopšanas eļļa, kas pieejama daudzās krāsās, nodrošina arī āra zonu, kas aicina uzkavēties. Jūs saņemat dekoratīvu kopšanu, kas balstīta uz atjaunojamām izejvielām, izmantojot Remmers dārza koksnes eļļas [eko]. Šīs kreatīvās eļļas aizsargā jūsu dārza mēbeles un koksnes terasēs no vēja un laika apstākļiem.

Nodrošiniet pareizu koksnes aizsardzību - gan iekšpusē, gan ārpusē!

Dārza koka aizsardzība un kopšana

Atrasti 5 produkti
 

Skats:

Preces Nr. 4800264501

Dekoratīvā eļļa uz šķīdinātāja bāzes koka terasēm un dārza mēbelēm

Preces Nr. 208701

Eļļa uz šķīdinātāja bāzes terasēm un žogiem, kā arī citiem konstrukcijas elementiem no WPC, Resysta un bambusa

Preces Nr. 4800769001

Pret laika apstākļu ietekmi noturīga, matēta eļļa, lietošanai uz terasēm un dārza mēbelēm

Preces Nr. 264003

Speciāls tīrīšanas līdzeklis laikapstākļu ietekmē nodilušu, ar dekoratīvo pārklājumu apstrādātu koka klāju tīrīšanai ārpus telpām

Preces Nr. 4800264103

Speciāls tīrīšanas un balināšanas līdzeklis koksnei ārpus telpām