Dabīgā akmens fasādes

No vēsturiskām ēkām līdz vienģimeņu mājām

Pretstatā ķieģeļiem vai mūsdienu celtniecības materiāliem, ļoti atšķiras ne tikai akmeņu forma, krāsa un virsmas īpašības, bet arī to fizikālās un ķīmiskās īpašības. Tāpēc ir īpaši svarīgi saglabāt oriģinālo materiālu un pielāgot nesen izmantotos remonta materiālus, lai saglabātu substanci ilgtermiņā. Remmers akmens nostiprinātājus visā pasaulē izmanto vēsturiski vērtīgu kultūras vērtību nodrošināšanai.

Kas varētu būt jaukāks par vecu “mūrēšanu”, kas izgatavota no kaļķakmens vai smilšakmens? Mūsdienās mājas vairs netiek būvētas no dabīgiem akmeņiem, jo ​​tās būtu dārgākas nekā “parastās” ēkas. Tāpēc ir svarīgi saglabāt esošās dabiskā akmens ēkas labā stāvoklī.

Papildus tādiem objektiem kā Ķelnes katedrāle, kurā restauratoru un akmeņkalnu armijas atrod dzīves darbu, it sevišķi uzmanības centrā ir arī laicīgās vecpilsētas ēkas ar karnīzēm un logu ambrazūrām, kas izgatavotas no dabīgā akmens. Pretstatā ķieģeļiem vai modernākiem celtniecības materiāliem ievērojami atšķiras ne tikai akmeņu forma, krāsa un virsmas īpašības, bet arī to fizikālās un ķīmiskās īpašības. Šeit ir būtiski “vērīgi skatīties”. Jo īpaši attiecībā uz dabisko akmeni oriģinālā materiāla saglabāšana un nesen izmantoto remonta materiālu pielagošana ir ārkārtīgi svarīga, lai saglabātu substanci ilgtermiņā.

©

Darba operācijas

1. Mūra nostiprināšana

Lai palielinātu dobu un vaļēju mūru stabilitāti vai nestspēju, dobumus zemā spiedienā piespiež ar BSP 3/6 vai BSP Historic (saskaņā ar WTA brošūru 4-3-98-D).

2. Tīršana un atsāļošana

Tīrīšana ir nepieciešama ne tikai optikai: netīrumu garozas uzkrāj mitrumu un piesārņotājus un neļauj virsmai izžūt. Sāļus no laukuma pie virsmas noņem ar Remmers atsāļošanas kompresēm. Komprese tiek uzklāta kā apmetums un pēc apmēram 3 nedēļām tiek noņemta kopā ar ievestajiem sāļiem.

3. Šuvju javas noņemšana

Gandrīz katru akmens fasādes remontu papildina galvenokārt defektīvās javas atjaunošana. Parasti šuvēm jābūt notīrītām 2 cm dziļi vai attiecīgi dubultā šuves platumā.

4. Pietūkuma samazināšana

Vairākiem dabīgiem akmeņiem ļoti būtisks saramitruma avots ir “mitruma avoti un saraušanās”, ko izraisa uzbriedinoši māla minerāli (zemes smarža, kad akmens ir samitrināts). Apstrāde ar pašlaik unikālo pietūkuma samazinātāju Remmers Antihygro var samazināt pietūkuma izmērus un pietūkuma ātrumu.

5. Nostiprināšana

Nostiprināšanas mērķis ir atjaunot sākotnējo stiprības profilu, mērķtiecīgi pievienojot saistvielas. Šim uzdevumam ir pieejams liels skaits akmens stiprinātāju uz silīcija estera (KSE) bāzes.

6. Akmens papildinājums un šuvju aizpildīšana

Bojāti akmeņi tiek aizstāti vai papildināti ar RM pro. Jaunā šuvju aizpildīšana tiek veikta ar javu, kas pielāgota saistvielai, graudu lielumam un krāsai.

7. Hidrofobizācija un aizsardzība pret grafiti

Profilaktiskai ilgtermiņa aizsardzībai pret sūnu, sēnīšu un aļģu augšanu pirms hidrofobēšanas var uzklāt BFA impregnētāju kā šķidru aizsardzību pret zaļumošanu. Hidrofobizācija vienmēr ir pēdējais uzklāšanas solis. Daļēji pastāvīgā Remmers grafiti aizsardzība atvieglo grafiti noņemšanu.

8. Lazūra vai cementa piena lazūra

Dažu dabisko akmeņu tos struktūras dēļ nevar impregnēt ar hidrofobiem. Vajadzības gadījumā ūdens atgrūšanu var panākt, tikai izmantojot "virsmas sistēmu". Color LA Historic un Color LA Fill Historic tika īpaši izstrādāti šai piemērošanas jomai.

Lielās iekšējās virsmas dēļ netīrumu slānis ir lielisks mitruma un gāzveida un daļiņveida piesārņotāju absorbētājs. Tie parasti reaģē garozas apakšā un paātrina iznīcināšanu.

abiskā akmens un citu minerālu būvmateriālu atsāļošana ar kompresēm ir atzīta metode, kas ir izmēģināta un pārbaudīta daudzās nozīmīgās ēkās, lai ievērojami samazinātu ēkai kaitīgos celtniecības sāļus.

Stabilitāte un palielināta kravnesība

Mūrēšanai ir tradīcija. Agrākos laikos mūrēšana tika veikta saskaņā ar amatniecības noteikumiem; akmens formāts un sienas biezums bija atkarīgi no aprēķinātā sprieguma. Šodien liela nozīme ir nestspējas zināšanai, lai nostiprinātu un pārveidotu vecās celtnes.

Pietūkuma samazināšana

Daudzi dabīgie akmeņi satur uzbriedinošus māla minerālus. Lielākā daļa no tiem ir slāņaini silikāti, kuru struktūra ir līdzīga grāmatai. Sakarā ar elektroķīmisko iedarbību, tie spēj uzkrāties un atbrīvot ūdeni starp starpposmiem pat tad, ja ir zems mitruma līmenis.

Dresden Zwinger

Akmens nocietinājums

Minerālu celtniecības materiāla sadēdēšana vienmēr ir saistīta ar tā struktūras pavājināšanos. Galvenais sacietēšanas pasākuma uzdevums ir mērķtiecīgi aizpildīt jauno poru telpu, ko rada laika apstākļi.

Akmens papildinājums

Remmers atjaunošanas javas sistēma tika īpaši izstrādāta minerālu celtniecības materiālu papildināšanai vai aizstāšanai.

Šuvju aizpildīšana

Šuves pilda dažādas ēkas funkcijas, un tāpēc tām ir jābūt ļoti atšķirīgām īpašībām atbilstoši attiecīgajām prasībām.

Profilaktiskai ilgtermiņa aizsardzībai pret sūnu, sēnīšu un aļģu augšanu pirms hidrofobēšanas vai krāsošanas var uzklāt šķidru aizsardzību pret zaļumošanu. Tā veido aktīvās vielas noliktavu pazemē, kas ir efektīva tikai tad, ja faktiski notiek uzbrukums.

Aizsardzība pret grafiti

Remmers aizsardzība pret grafiti pieder daļēji pastāvīgu grafiti aizsardzības sistēmu klasei. Grafiti un krāsas no attiecīgajām virsmām var viegli noņemt, izmantojot karstā ūdens augstspiediena tīrītāju.

Lazējoša krāsošana

Atgriezeniska alternatīva struktūras ūdensnecaurlaidībai ar hidrofobizējošu impregnēšanu ir necaurspīdīga vai lazējoša Remmers silikona sveķu krāsu sistēma.

Dabīgā akmens fasādes

Atrasti 1 produkti
 

Skats:

Preces Nr. 072505

Ūdeņains dziļais gruntējums ar stiprinošu un hidrofobisku efektu