Industrial hall for car components©

Rūpniecisko grīdu sistēmas

Mehāniska izturība ar ātriem un ekonomiskiem pārklājumiem

Rūpnieciskās grīdas: grīdas ar plašu lietojumu

Grīdu pārklāšanas sistēmas ir visās lielajās rūpniecības nozarēs. Tādēļ jau gadu desmitiem esam kopā ar saviem pieredzējušajiem partneriem, piemēram, no automobiļu un mašīnbūves rūpniecības, bet arī no daudzām citām rūpniecības nozarēm, it sevišķi tur, kur grīdai ir jāiztur slodze, kurai tā ir paredzēta.

Būtiskākais panākumu kritērijs ir rūpnieciskās grīdas pretestības spēja. Satiksme, triecieni, abrāzija vai punktveida slodze ir parastā mehāniskā slodze, kam ir pakļauts grīdas segums. Tādēļ grīdas sistēmas ir jāizvēlas un jāuzklāj atbilstoši individuālajai slodzei.

Papildus ķīmiskā izturība kļūst arvien būtiskāka, ņemot vērā pastiprinātos augsnes un ūdens aizsardzības (WHG § 62/63) noteikumus. Rūpniecībā tiek izmantotas neskaitāmas ķimikālijas, kas rada nepārprotamu slodzi grīdas struktūrai. Tās ir eļļa, ziedes, degvielas un šķīstošie sāļi un dažādi sārmi, spēcīgi kodīgas skābes un agresīvi tīrīšanas līdzekļi. Ķimikāliju koncentrācija kombinācijā ar temperatūras nosacījumiem rada pamatu, lai izvēlētos optimālo rūpniecisko grīdu.

TX Floor 01

Strukturēts pārklājums (izciļņu segums) vidēji smagai mehāniskai slodzei.

Rūpnieciskās grīdas sistēmas

Atrasti 14 produkti
 

Skats:

Preces Nr. 093611

Ātrs gruntējums viegli mitrām pamatnēm

Preces Nr. 646184

Krāsu pārslas kontrasta izkliedei

Preces Nr. 684511