©

Hidroizolācija

Ilgtermiņā veselas ēkas ar hermētiskām un sausām sienām

Ēkas hidroizolācija, kas ir saskarē ar zemi, funkcionalitāte un ilgmūžība nav atkarīga tikai no pareizās hidroizolācijas izstrādājumu izvēles, bet arī no hidroizolācijas darbu noteikumiem atbilstošas plānošanas un izpildes. Saistībā ar jaunbūvju ēku hidroizolāciju, kas ir saskarē ar zemi, projektētājiem un izpildītājiem kopš 2017. gada vasaras ir pieejams jaunais DIN 18533 kā plānošanas pamats.

Ūdens un sāļi rada lielāko daļu visu būvniecības bojājumu. Sekas ir redzams mitruma horizonts, sabojātas šuves, smilšu zudums vai sliktākajā gadījumā pilnīga materiāla iznīcināšana. Turklāt izmirkuši mūri slikti ietekmē lietotāju un iedzīvotāju veselību. Šāda veida sarežģītu bojājumu procesu remonta princips ir hidroizolācijas koncepcijas plānošana.

Ieviešot jauno ēku hidroizolācijas standartu, tajā tika iekļauta jau gadiem sevi pierādījusī kombinētā hidroizolācija. Plānošanas un izpildes principi šāda veida mitruma aizsardzībai tagad ir noteikti DIN 18534 “Iekštelpu hidroizolācija”.

RSG hidroizolācija

Augstvērtīgi izmantotas telpas pagrabstāvā vecās ēkās un jaunbūvēs var īstenot tikai tad, ja tiek nodrošināta nepārtraukta aizsardzība pret mitrumu. Šim nolūkam neatņemama daļa ir augsta izstrādājuma kvalitāte, kā arī ēkas hidroizolācijas, kas ir saskarē ar zemi, izstrāde bez kļūdām Pagraba sanācija

Ar Remmers sistēmas garantiju (RSG) iegūstat abus. Augstvērtīgas uzņēmuma Remmers produktu sistēmas, kā arī profesionālu izstrādi, ko veic sertificēti RSG specializētie uzņēmumi.

Hidroizolācija

Atrasti 28 produkti
 

Skats:

Preces Nr. 181001

Šķīdinātājus nesaturošs, nostiprinošs silikatizācijas koncentrāts 1K

Preces Nr. 300801

Speciālais gruntējums

Preces Nr. 301408

Daudzfunkcionāla ēku izolācija. Apvieno elastīgo, plaisu savienojošo, minerālo blīvējumu cementa piena MDS (AbP saskaņā ar PG-MDS/FPD) un bitumena bieza pārklājuma PMBC īpašības (pārbaudes ziņojums saskaņā ar DIN EN 15814)

Preces Nr. 2087130

Šķīdinātāju nesaturošs, ar plastmasu modificēts, biezs bitumena pārklājums ar polistirolu, 2K

Preces Nr. 2087210

Šķīdinātāju nesaturošs, plastmasas modificēts bitumena biezs pārklājums ar polistirolu, 1K

Preces Nr. 500301

Pašlīmējoša butila blīvējuma lente ar flizelīna pārklājumu

Preces Nr. 082301

Īpaši izturīga, trīs slāņu aizsargplāksne ar atdalīšanas funkciju

Preces Nr. 042625

Hidroizolācijas špaktele ar augstu noturību pret sulfātiem

Preces Nr. 101001

Remonta java ar ātru iestatīšanu