Zemu emisiju sistēmas

Zemu emisiju un AgBB pārbaudītas sistēmas koplietošanas telpām

Zemu emisiju līmeņa grīdas pārklājumi jūsu prasībām

Grīdai ir jābūt izturīgai ne tikai pret kāpjošu mitrumu un augstu slodzi, bet jābūt arī nekaitīgai telpas gaisam. Jo gaistošu organisko savienojumu (GOS) emisija var būt slogs telpas gaisam un līdz ar to arī veselībai. Piedāvājam pilnīgu, attiecībā uz GOS pārbaudītu izstrādājumu klāstu, kas atbilst stingrajām AgBB prasībām. Visa pārklājumu uzbūve tiek novērtēta neatkarīgos un akreditētos pārbaudes institūtos pārbaudes kamerās un ar ikgadējiem paraugiem.

Mūsu AgBB atbilstošās sistēmas nebalstās tikai uz ūdens bāzes pārklājumiem. Arī vairākumam poliuretāna un epoksīdu sveķu pārklājumu ir vispārīga būvuzraudzības atļauja. Tas palielina elastību jau plānošanas laikā, lai varētu pielāgoties visām prasībām un būvuzņēmējs saņemtu piemērotāko sistēmu.

Ilgtspēja ‒ vienkārša uzturēšana, zems materiālu patēriņš, kā arī ilgmūžība ir būtiski aspekti rūpniecisko grīdu pozitīvajai ietekmei uz vidi. Šo īpašību dēļ ietekme uz vidi ir daudz mazāka nekā citiem segumu veidiem. Atbilstošas nacionālas un starptautiskas apliecinājuma deklarācijas (piem., DGNB/LEED sertifikāti) sniedz lietotājiem un investoriem plānošanas drošību attiecībā uz ilgtspēju.

Ūdens tvaiku caurlaidīga, krāsaina plūstošā pārklājuma sistēma ar kontrastainu kaisījumu un viegli strukturētu virsmu vidēji smagai mehāniskai slodzei.

Divu krāsu tehnoloģija ar gaumīgu marmorējumu ar PUR plūstošo pārklājumu. Plaisas nosedzošs, UV noturīgs un elastīgs vietām ar paaugstinātām optiskām un individuālām prasībām.

Plūstošs epoksīda pārklājums ar metālisku izskatu un ļoti labu UV noturību, un matētu, neslīdošu poliuretāna hermetizāciju, paredzēts līdz vidēji smagai slodzei.

Zemas emisijas sistēmas

Atrasti 24 produkti
 

Skats:

Preces Nr. 636103

Preces Nr. 698111

Preces Nr. 680211

Preces Nr. 667411

Preces Nr. 142711

Preces Nr. 600101

Ūdens bāzes, pigmentēts gruntējums

Preces Nr. 638101

Pigmentēts, zīdaini spīdīgs blīvējums uz ūdens bāzes

Preces Nr. 632111

Pigmentēts izlīdzināšanas un bāzes pārklājums uz ūdens bāzes

Preces Nr. 363301

Caurspīdīgs, zīdaini matēts hermētisks pārklājums

Preces Nr. 673503

Preces Nr. 122413

Preces Nr. 630510