Arhitektūras pieminekļu tīrīšana

Jo netīrumi neaizsargā

Lielā iekšējās virsmas laukuma dēļ netīrumu slānis lieliski absorbē mitrumu, kā arī kaitīgus gāzveida un daļiņveida piesārņotājus. Tie parasti reaģē slāņa apakšpusē un paātrina materiāla sagraušanu – pat tad, ja sākotnēji tie nav redzami un slēpjas zem virskārtas.

Tīrīšanai ir šādi tehniski un estētiski iemesli:

  • Tādu riska faktoru novēršana kā sāļu uzkrāšanās un aizkavēta žūšana
  • Virsmas sagatavošana turpmākiem konservācijas pasākumiem, atjaunojot kapilāro absorbciju
  • Attīrīšana no vizuāli traucējošiem netīrumiem

Ķīmiskā tīrīšana

Skābu tīrīšanas līdzekļu darbības princips būtībā vienmēr ir vienāds: skābā sastāvdaļa iekļūst netīrumu garozā vai zem tās un liek tai izšķīst, virsmaktīvās vielas nodrošina virsmas mitrināšanu, iekapsulē netīrumus un padara tos nomazgājamus. Remmers BFA ir atšķirīgs darbības mehānisms, un tas pārliecina ar tā nesarežģīto lietošanu. To izmanto attīrīšanai no visu veidu bioloģiskā piesārņojuma un profilaktiskai aizsardzībai pret jauna piesārņojuma rašanos.

Mehāniskā tīrīšana

Remmers virpuļstrūklas metode rotec ir uzlabots tā sauktās tehnoloģijas „Jos” risinājums: saglabājot tādu pašu tīrīšanas efektivitāti, ir ievērojami samazināts sprauslu nodilums.

staircase

Tīrīšana ar Peel-off pastām gandrīz bez ūdens

Pēdējos gados ne bez pamata aizvien lielāka uzmanība tiek pievērsta emisijām, kas var rasties, tīrot vecas būves. Tā ietvaros īpaši aktuāls ir jautājums par to, vai smagie metāli tīrīšanas laikā jebkādā formā var nokļūt vidē. Laba metode, kā uzreiz piesaistīt videi bīstamas vielas tieši tīrīšanas procesā, ir Peel-off pastu izmantošana.

Tīrīšana

Atrasti 5 produkti
 

Skats:

Preces Nr. 067201

Skābais tīrīšanas līdzeklis

Preces Nr. 066601

Tīrīšanas pasta pilsētvides netīrumu noņemšanai

Preces Nr. 136801

Preces Nr. 22202016

Plēvi veidojoša, šķīdinātāju nesaturoša Peel Off pasta putekļu, kvēpu un citu piesārņotāju notīrīšanai bez ūdens