©

Apmetuma fasādes

Aizsardzība pret laika apstākļiem un dizaina iespējas gadsimtiem ilgi

Apmetuma fasāde ir visbiežāk izvēlētais fasādes variants. Viens no iemesliem tam ir formas un krāsas daudzpusība. Tradicionālās javas apmetumi fasādēm tiek ražoti kā kaļķa-cementa apmetumi. Ir arī siltumizolācijas apmetumi, kas izgatavoti no siltumizolējoša apakšēja apmetuma un ūdeni atgrūdoša minerāla virsējā apmetuma. Tos izmanto vidēja biezuma masīvām sienām un tie apvieno labu izolāciju ar attiecīgajām ēkas fizikālajām īpašībām.

Agrāk apmetums bija aizsardzība pret laikapstākļiem, ar kuru palīdzību varēja arī pārklāt un optiski standartizēt dažādus materiālus; vēlāk apmetums tika un tiks izvēlēts galvenokārt tā daudzpusības un pielāgojamības un daudzo iespējamo pielietojumu dēļ. Apmetumam papildus dabiskajai krāsai var būt jebkura krāsa, gan ar galīgu pārklājumu, gan ar pigmentiem, kas iekrāso apmetumu. Turklāt apmetuma javas piedāvā arī fasādes virsmu plastiskā un dekoratīvā dizaina iespēju.

Apmetuma fasādes novecošana var notikt vairākos slāņos un veidos. Laika apstākļu izmaiņas, piem., ārkārtīgi noslogo sienas struktūru. Plaisas, ūdens bojājumi un fasādes slāņu atdalīšana notiek līdz atraušanai. Īpaši apdraudēti ir tumšāki laukumi, materiālu izmaiņas, apmetuma veidnes, piemēram, karnīzes un rotāti elementi, kā arī krāsas ar atšķirīgu stiepšanās izturību un blīvējumu.

Apmetuma fasādi var ilgstoši uzturēt, izmantojot labu izpildi un konstruktīvus pasākumus, piemēram, jumta pārkares, ūdens āmuru karnīzes, akmens cokolus un, pats galvenais, regulāru apkopi. Remmers šim nolūkam piedāvā nepieciešamās sistēmas.

Netīrumi uzkrāj mitrumu un piesārņotājus un novērš pamatnes izžūšanu. Tāpēc tie vienmēr ir jānoņem. Piemēro sekojošo: pēc iespējas maigāk, pēc iespējas intensīvāk!

Instalējot tā sauktos "mīkstos segmentus" , varēja attīstīt elastīgus akmens stabilizatorus, kuru pamatā ir KSE, kas parāda ievērojami spēcīgāku tendenci plēves veidošanai nekā klasiskie cietināšanas produkti. Elastificēti akmeņu cietinātāji ir ideāli piemēroti apmetumu strukturālai cietināšanai, kurus ir vērts saglabāt.

Ēkas mainās. Laika gaitā uz fasādēm uzkrājas netīrumi un gaisa piesārņotāji. Mitrums iekļūst. Kad jāveic atjaunošana, fasādes parasti tiek notīrītas, bet ar to parasti nepietiek.

Stuka atjaunošana un remonts

Stuka elementi piešķir fasādēm īpašu pārklājumu. Viņi iestājas par cēlu un tradicionālu meistarību. Ar stuku rotātas fasādes raksturo daudzas vēsturiskas pilsētas ainavas.

Profilaktiskai ilgtermiņa aizsardzībai pret sūnu, sēnīšu un aļģu augšanu pirms hidrofobēšanas vai krāsošanas var uzklāt šķidru aizsardzību pret zaļumošanu. Tā veido aktīvās vielas noliktavu pazemē, kas ir efektīva tikai tad, ja faktiski notiek uzbrukums. Tas nodrošina efektīvu aizsardzību ļoti ilgā laika posmā.

Krāsošana

Papildus krāsošanai fasādes krāsām ir jāveic arī ēkas aizsardzības funkcija. Tā būtībā sastāv no mitruma un tādējādi piesārņotāju noturēšanas no ēkas struktūras un vienlaikus pietiekamā mērā saglabājot tā difūzijas spēju.

Apmetuma fasādes

Atrasti 16 produkti
 

Skats:

Preces Nr. 022001

Javas piedeva uz ūdeņainas polimēru dispersijas bāzes

Preces Nr. 040030

Gruntēšanas java pēc WTA

Preces Nr. 040120

Porains apmetums sāls uzņemšanai renovācijas apmetuma sistēmā mitrām un sālītām mūrēm saskaņā ar WTA

Preces Nr. 040825

Smalks minerālu apmetums

Preces Nr. 066601

Tīrīšanas pasta pilsētvides netīrumu noņemšanai

Preces Nr. 136801

Preces Nr. 067305

Baktericīdi, fungicīdi un algicīdi efektīvs kombinācijas produkts apzaļumotu un zaļu būvmateriālu tīrīšanai un gruntēšanai

Preces Nr. 072505

Ūdeņains dziļais gruntējums ar stiprinošu un hidrofobisku efektu

Preces Nr. 051725

Universālā līmējošā un stiprinošā java

Preces Nr. 640005

Preces Nr. 073881

Aditīvs AFM silikona plūstamības modificēšanai