©

Tīrīšana iekštelpās

Arte Mundit – uzklājams un uzsmidzināms dabīgais kaučuks tīrīšanai bez ūdens

Pagaidām vienīgā optimālā un par saprātīgu cenu pieejamā tehnoloģija virsmu tīrīšanai iekštelpās ir EDTA uzklāšana. Progress iekštelpu tīrīšanas jomā ir noņemamu plēvju izmantošana, lai attīrītu virsmu no pielipušajiem putekļiem. FTB-Remmers izstrādātā produkta Arte Mundit® bāzi veido dabīgā lateksa dispersija ar īpašu sastāvu .

Izaicinājums Virsmu tīrīšana iekštelpās

Nevienu no mūsdienās izmantotajām tīrīšanas sistēmām parasti neizmanto virsmu tīrīšanai iekštelpās, jo ir jālieto pārāk daudz ūdens vai rodas ļoti daudz putekļu. Būtu piemērota tikai tīrīšana ar lāzeru, taču tā ir pārāk dārga, lai to regulāri izmantotu lielu virsmas laukumu tīrīšanai.

Problēmu, kas saistītas ar šādu līdzekļu trūkumu, palīdz novērst pastas Arte Mundit Peel-off uz īpaša sastāva lateksa dispersijas bāzes. Produkti ir dabīgas izcelsmes un satur mazāk nekā 1 % ūdens, kas pēc uzklāšanas uz sienas ātri iztvaiko. Arte Mundit uz tīrāmās virsmas polimerizējas, izveidojot elastīgu plēvi, kas piesaista netīrumus. Aktīvās tīrīšanas sastāvdaļas atrodas plēvē un tiek noņemtas kopā ar plēvi un no virsmas atdalītajiem netīrumiem.

Arte Mundit priekšrocības

  • Dziļas iedarbības pašattīrīšanās
  • Bez smaržas
  • Nesatur šķīdinātājus, nekaitīgs videi
  • Putekļus neradoša tīrīšana bez ūdens, kas neizraisa krāsas izmaiņas un sāļu migrāciju
  • Ar kompleksu veidojošu piedevu, pielāgojams netīrumiem
  • Nav pakļauts īpašām atkritumu utilizācijas prasībām

Pielāgojams tīrāmās virsmas un netīrumu veidam

Ir pieejami vairāki Arte Mundit veidi. Izvēle tiek veikta atkarībā no virsmas veida un netīrības pēc izmēģinājuma zonu apstrādes. Remmers Arte Mundit ir piemērots visām uz sienu, griestu un grīdu virsmām (tādiem materiāliem kā dekoratīvais ģipša apmetums, dabīgais akmens, marmors, betons, ķieģeļi, apmetums, ģipsis, pulēta koksne un sintētiskie materiāli).

Mehāniskā tīrīšana

Atrasti 1 produkti
 

Skats: