©

Enerģētiska sanācija

iQ-Therm - Remmers inteliģentā Remmers iekšējas izolācijas sistēma

Iekšējā izolācija maina esošās struktūras siltuma un mitruma izturību. Papildus kondensācijas problēmai jāņem vērā arī mainītā konstrukcijas žāvēšanas izturība.

IQ-Therm princips

iQ-Therm, mūsu izstrādātā inteliģentā iekšējo sienu izolācijas sistēma, apvieno kapilāritāti, siltumizolāciju un mitruma kontroli vienā sistēmā.

Ārējo sienu iekšējai izolācijai ir īpaša ietekme uz būves fizisko izturēšanos. Īpaši jāņem vērā, izvēloties pareizo siltumizolācijas materiālu ar atbilstošiem izmēriem, ūdens tvaiku difūzija, iespējamā mitruma pievade un žāvēšanas potenciāls pēc lietusgāzes, ko ierobežo iekšējā izolācija.

Fahverks

Ierobežotām kustīgām sastāvdaļām, piemēram, fahverka virsmām vai sienu materiāliem ar nehomogēnu šķērsgriezumu, ir vajadzīgas īpaši "pacietīgas" iekšējās izolācijas sistēmas, ņemot vērā atšķirīgās fizikālās īpašības. Būtībā pastāv pārmērīgas izolācijas risks fahverkam un no tā izrietošie šķēršļi visas sastāvdaļas izžūšanai.

Iekšējā izolācija ir alternatīva vai papildinājums sekojošai ārējai vai serdes izolācijai. Kamēr šīm sistēmām nesošā mūra atrodas siltumizolācijas pusē, kondensāta veidošanās iespējamība vai risks vienmēr jāņem vērā, izmantojot iekšējo izolāciju.

Interesanti fakti par iekšējo izolāciju un ēkas fiziku

Turpmāk mēs vēlamies piedāvāt jums atslēgvārdus, cēloņsakarības un citu noderīgu informāciju ēku plānošanas, izmēru noteikšanas un celtniecības jomā, izmantojot atslēgvārdu reģistru. Mēs ceram, ka jums patiks lasīt!

Enerģiska renovācija

Atrasti 2 produkti
 

Skats: