• Ēku un grīdas aizsardzība

  Kā vadošajam ēku aizsardzības sistēmu ražotājam Eiropā, Remmers ir plašas zināšanas par ēku uzturēšanu.

 • ©

  Katrs pielietojums ir kontrolēts!

  Izolācijas universāls tiekas ar īstu daudzpusīgu meistaru.

 • Power Protect [eco]

  Noturīga pelējuma attīrīšana saskaņā ar [eko] principu

 • ©

  Jaunas dizaina grīdas

  Metalufloor sistēmas nodrošina unikālu uznācienu

Mitrums ir cēlonis gandrīz visu ēkas bojājumu veidiem. Tāpēc ēkas kalpošanas laiks ir atkarīgs arī no tā hermētiskuma. Tas attiecas ne tikai uz jumtiem un fasādēm, bet arī uz tām ēkas daļām, kas nonāk saskarē ar zemi. Tāpēc priekšnoteikumi pastāvīgi darbderīgām ēkām ir blīvas un sausas sienas.

Profesionālās un izturīgās grīdas pārklājumu sistēmas komerciālām vai privātām teritorijām ir Remmers pamatkompetence. Mūsu produktu sistēmas un risinājumi ir attiecīgi daudzveidīgi un individuāli.

Neskatoties uz augsto kvalitāti un izturību, apkārtējas vides ietekme vai ražošanas defekti var arī izraisīt betona bojājumus, kuriem nepieciešams remonts un papildu aizsardzība.

Fasāde - mēdz teikt - ir mājas seja. Faktiski tai ir vislielākā daļa ēkas izskatā un efektā; bet galvenokārt fasādes ir tikpat daudzveidīgas un individuālas kā sejas. Un tās vēlas, lai tās tiktu pieskatītas un aizsargātas tikpat individuāli.

Pieminekļu saglabāšana ir ēku aizsardzības augstākā disciplīna. Neatkarīgi no tā, vai detalizēta nekustamā īpašuma stāvokļa analīze, ko veic Remmers tehniskā plānošana, vai īpaši produktu risinājumi ilgstošai ēkas aizsardzībai - Remmers GmbH portfelis ir daudzveidīgs.

Pelējuma sēnītes dzīvoklī ir kaitinošas un rada draudus veselībai. Tāpēc ir svarīgi pilnībā noņemt pelējumu. Mūsu īpašās sanācijas sistēmas pret pelējumu ir piemērotas ikvienam lietojumam un ne tikai cīnās pret pelējumu, bet arī novērš jaunu pelējuma invāziju.

Mūsu pētniecības un attīstības departamentos tiek nodarbināti vairāk nekā 80 speciālisti, kuri katru dienu izstrādā novatoriskas, videi draudzīgas un resursus taupošas produktu sistēmas. Šeit atradīsit pārskatu par visiem ēku un grīdas aizsardzības jomas produktiem.

Ēku un grīdas aizsardzība

Atrasti 188 produkti
 

Skats:

Preces Nr. 181001

Šķīdinātājus nesaturošs, nostiprinošs silikatizācijas koncentrāts 1K

Preces Nr. 300801

Speciālais gruntējums

Preces Nr. 301408

Daudzfunkcionāla ēku izolācija. Apvieno elastīgo, plaisu savienojošo, minerālo blīvējumu cementa piena MDS (AbP saskaņā ar PG-MDS/FPD) un bitumena bieza pārklājuma PMBC īpašības (pārbaudes ziņojums saskaņā ar DIN EN 15814)

Preces Nr. 2087130

Šķīdinātāju nesaturošs, ar plastmasu modificēts, biezs bitumena pārklājums ar polistirolu, 2K

Preces Nr. 2087210

Šķīdinātāju nesaturošs, plastmasas modificēts bitumena biezs pārklājums ar polistirolu, 1K

Preces Nr. 2082405

Bitumena emulsija, kas nesatur šķīdinātājus

Preces Nr. 500301

Pašlīmējoša butila blīvējuma lente ar flizelīna pārklājumu

Preces Nr. 082301

Īpaši izturīga, trīs slāņu aizsargplāksne ar atdalīšanas funkciju