©

Tehnoloģijas

Vienreizēji risinājumi dizaina un funkcionalitātes ziņā

Tradicionāli esam nākuši no kokapstrādes jomas un esam pieraduši pie izaicinošām virsmām. Tādēļ esam spējīgi garantēt uz dažādiem materiāliem vienreizējus risinājumus dizaina un funkcionalitātes ziņā. Papildus klasiskajiem produktiem no beiču, kā arī laku uz šķīdinātāju bāzes, UV laku un laku uz ūdens bāzes jomas piedāvājam unikālus īpašos risinājumus, piemēram, fluorescējošās lakas, lakas pret pirkstu nospiedumiem, lakas stikliem, ilgtspējīgas eļļas vai arī DIN standartiem atbilstošas zemas degtspējas sistēmas.

Rūpnieciskajā ražošanā virsmu pārklājumi ļoti bieži tiek uzklāti, izmantojot veltņu uzklāšanas vai smidzināšanas procesus. Sākot ar ražotnē izmantoto krāsošanas pistoli līdz automatizētiem smidzināšanas automātiem un pat ļoti sarežģītām veltņu līnijām, ir jāapkalpo dažādas tehnoloģijas. Lakošanas gaita parasti ir vadīts process, kas tiek nodrošināts, sadarbojoties lakošanas un žāvēšanas iekārtām. Atbalstām jūs individuālajā lakošanas sistēmas izvēlē un piedāvājam nepieciešamās prasmes saistībā ar iekārtu plānošanu.

Žāvēšanas procesu dažādība sniedzas no klasiskās (fizikālās/ķīmiskās) žāvēšanas tehnikas līdz pat sistēmām, kur cietināšana notiek ar staru palīdzību. Atkarībā no lakošanas procesa ir jālieto piemēroti žāvēšanas veidi. Remmers piedāvā ļoti efektīvas lakošanas tehnoloģijas visam lietošanas spektram.