©

IQ-Therm princips

Kapilāritāte, siltumizolācija un mitruma kontrole vienā sistēmā

iQ-Therm piedāvā unikālu pārbaudītu kapilāri aktīvo kalcija silikātu materiālu pielietošanas drošības un organisko putu augsto siltumizolācijas īpašības komibāciju. Kopējā sistēmā mitruma buferizācijas sorbcijas slānis nodrošina arī gaisa mitruma kontroli, kas nodrošina patīkamu telpas klimatu un drošu aizsardzību pret pelējuma augšanu.

  • Augstākās izolācijas īpašības (λ = 0,031 W/mK)
  • Ļoti kapilāri aktīva, tāpēc 100% droša no mitruma un pelējuma
  • Mitruma regulēšana nodrošina patīkamu telpas klimatu
  • Ievērojami un pastāvīgi samazina apkures izmaksas
  • Var izmantot visās ēkās un dzīvojamās istabās, nemainot fasādes izskatu
  • Īpaši mazs uzstādīšanas augstums, vienkāršs un daļēji izmantojams
  • Pozitīvs ekoloģiskais līdzsvars, ko pārbaudījis Būvniecības un vides institūts

©

Iekšēja izolācija ar pozitīvu ekoloģisko līdzsvaru

iQ-Therm - intelekts atmaksājas

Nekustamais īpašums ir finansiālais nodrošinājums. Siltumizolācijas pasākumi palielina šīs sistēmas vērtību. Turklāt pasākumi siltumizolācijas uzlabošanai paver tiešu enerģijas taupīšanas potenciālu - tiek samazinātas apkures izmaksas. Ir vērts ieguldīt līdzekļus siltumizolācijas pasākumos! It īpaši, ja sanācija tiek apvienota ar gaidāmo renovāciju.

Ja ir plānoti atjaunošanas, apkopes vai modernizācijas pasākumi, papildu izmaksas par iekšējo sienu siltināšanu ar iQ-Therm ir tikai aptuveni 50% no kopējā pasākuma, salīdzinot ar parasto renovācijas pasākumu.

Pēc Federālā statistikas biroja datiem, laika posmā no 2000. līdz 2010. gadam enerģijas cenas pieauga par vairāk nekā 40%. Ja vēlaties ietaupīt efektīvi, jums būs nepieciešama profesionāla izolācija, lai samazinātu enerģijas patēriņu.

Federālā statistikas biroja 2016. gada novembra nobeiguma ziņojumā teikts: "Salīdzinot ar 2010. bāzes gadu, privātajām mājsaimniecībām pagājušajā un šogad bija jāmaksā par aptuveni ceturtdaļu vairāk par elektrību. Kopš tūkstošgades mijas galapatēriņa cena kopumā ir vairāk nekā dubultojusies."

Aprēķina piemērs:

Zemāk parādītajā piemērā aptuveni 150 m² ārsienu platība tiek izolēta. Pirms izolācijas vajadzēja aptuveni 12 000 KWh apkures enerģijas, lai "kompensētu" transmisijas siltuma zudumus. iQ-Therm samazina nepieciešamību pēc apkures enerģijas par 77,7%, t.i. pēc sanācijas ir nepieciešami tikai 2500 KWh dabasgāzes. Tas ļauj samazināt ārējās sienas U vērtības no 1,173 W/(m²K) līdz 0,261 W/(m²K).

Starp citu, tiek ievērotas arī šobrīd spēkā esošās EnEV prasības*.

Šajā piemērā veiktā iekšējā izolācija var ietaupīt vairāk nekā 750,- eiro par apkures izmaksām pirmajā gadā. Iekšējā izolācija ir vērtīga - īpaši, ja sanācija tiek apvienota ar gaidāmo renovāciju. Ja ir plānoti atjaunošanas, apkopes vai modernizācijas pasākumi, papildu izmaksas par iekšējo sienu siltināšanu ar iQ-Therm ir tikai aptuveni 60% no kopējā pasākuma, salīdzinot ar parasto renovācijas pasākumu.

* Aprēķināts ar iQ-Lator, sienas konstrukcija: sarkanie apdedzināti ķieģeļi 30 cm, kaļķa cementa apmetums 1,5 cm, iQ-Therm 80 sistēma, dabasgāzes cena 0,59 € /m³ un apkures sistēmas efektivitāte 0,8.

Citas iQ-Therm priekšrocības

Pārstrāde un veselība

iQ-Therm neizdala vielas, kas ir kaitīgas veselībai vai izraisa alerģiju. Izolācijas plāksnēs ir ārkārtīgi zems izmešu daudzums, kā arī tās nedod barošanas bāzi pelējumam un baktērijām. Materiāls ir pārstrādājams, bez smaržas un fizioloģiski nekaitīgs. Resursi un vide ir aizsargāti - iQ-Therm ir nekaitīgs cilvēkiem un dzīvniekiem ēku bioloģijas ziņā.

Justies labi

Telpu sienu virsmas temperatūrai ir liela ietekme uz uztverto komfortu. Gaisa temperatūra telpās tiek uztverta kā īpaši patīkama, ja tā ir zemāka par 20 °C. Gaiss tiek mazāk pārvietots zemākās temperatūras diapazonos, un tam ir mazāks riska potenciāls alerģijas slimniekiem.

Ja sienas virsmu temperatūru telpā paaugstina ar enerģētiski ilgtspējīgu sanāciju, tad telpas temperatūru var pazemināt - un tas ir ar tādu pašu labsajūtu un mazāku alerģiju risku.