©

Sistēmas pret slīdēšanu

Neslīdoši virsmu profili: no gludiem līdz strukturētiem

Būtisks pamats drošiem darba procesiem

Remmers grīdas segumi nesatur šķīdināšanas līdzekļus un pēc sacietēšanas nav fizioloģiski kaitīgi. Atbilstību izmantošanai kā bezšuvju pārklājumu pārtikas rūpniecībā, kā arī autostāvvietu celtņu jomā pārbaudīja un apstiprināja neatkarīgi institūti. Sistēmas izceļas ar augstu mehānisko un labu ķīmisko izturību.

Kombinācija no īpašām epoksīdu sveķu saistvielām un saskaņotām pildvielām ļauj īstenot ekonomiskas sistēmas, kas atbilst dažādākajām lietojuma jomām. Elastīgs un vienlaicīgi drošs: Remmers Crete PU betons ir teicama ūdeņainas poliolu emulsijas un no polimēriem MDI sastāvošas poliuretāna saistvielas kombinācija. Šādā veidā grīdai tiek piešķirta ļoti liela termiskā, ķīmiskā un mehāniskā izturība.

Bet arī vietās, kur nepastāv augstas mehāniskās prasības, Remmers izstrādājumu klāstā ir pieejami vienreizēji hermetizācijas līdzekļi ar plašu iespēju spektru, lai atbilstu tēmai “Dekoratīvs un neslīdošs”.

Pateicoties šīm un vēl citām īpašībām, izstrādājumi un sistēmas jau vairākus gadu desmitus pierāda sevi lietojumā grīdas segumiem rūpniecības jomās, kur slīdes pretestībai un ērtai tīrīšanai ir jābūt savstarpēji saskaņotai.

Termiskā slodze karstu šķidrumu ietekmē ir pārāk liels izaicinājums daudziem mākslīgo sveķu pārklājumiem. Remmers Crete BL 120 kā pamata slānis kombinācijā ar papildu kvarca smilšu iekaisīšanu sistēmā ir izturīgs pret 110 °C temperatūru. Šī uzbūve turklāt nodrošina nepieciešamo slīdēšanas mazināšanu.

Termiskā slodze karstu šķidrumu ietekmē ir pārāk liels izaicinājums daudziem mākslīgo sveķu pārklājumiem.
Remmers Crete BL 120 kā pamata slānis kombinācijā ar kvarca smilšu iekaisīšanu un nobeiguma hermetizāciju sistēmā ir izturīgs pret 120 °C temperatūru. Šī uzbūve turklāt nodrošina nepieciešamo slīdēšanas mazināšanu.

Smagas kravas uz maziem riteņiem, tas ir lielākais izaicinājums katrai grīdai. Prasīgām izmantošanas jomām tika izstrādāts Remmers Crete RT 130. Tas ir izturīgs pret spēcīgu triecienu un sitienu slodzi un nepagurst arī temperatūrā, kas īslaicīgi sasniedz 130 °C. Ar rakeli uzklājamo segumu droši var uzklāt arī lielākā slīpumā.

Pretslīdes sistēmas

Atrasti 14 produkti
 

Skats:

Preces Nr. 090506

Universāli pielietojami, caurspīdīgi epoksīda sveķi

Preces Nr. 363301

Caurspīdīgs, zīdaini matēts hermētisks pārklājums

Preces Nr. 618611

Pigmentēts pārklājums un/vai galvas blīvējums

Preces Nr. 686013

Ātra gruntēšanas špaktele

Preces Nr. 686710

PU betona gruntējums un blīvējums