©

Koksnes lakas un beices

Pilns sortiments amatniecībai un sērijveida ražošanai

70 gadu laikā Remmers ir kļuvis par vadošo speciālistu visā Eiropā koksnes apdares un koksnes virsmu pārklāšanas jomā.

Pirmām kārtām mērķtiecīga stabilu laku sistēmu izstrāde - arī šauras jomas pielietojumiem - padara Remmers par spēcīgu partneri. Mūsu piegādes programmā ietilpst koksnes pārklājumus otai un veltnītim, rūpnieciskās pārklāšanas sistēmas koksnei dārzā, profila dēļiem, mēbelēm, logiem un durvim. Šis koksnes laku un beiču klāsts ir īpaši paredzēts lietotājiem no namdarības un galdniecības nozares, kā arī specializētiem uzņēmumiem, kas ražo standarta pārklājumu šādās jomās:

  • Dzīvojamās istabas, guļamistabas, virtuves un vannas istabas mēbeles
  • Iekšējā apdare
  • Veikalu un izstāžu būvniecība
  • Kāpnes
  • Kuģu interjeri

Visiem produktiem uzmanības centrā ir draudzīgums lietotājam un izturība. Mēs atbalstām mūsu klientus produktu izvēlē un ražošanas procesos un piedāvājam augsti kvalificētu atbalstu ar mūsu servisa komandām.

Remmers Aqua lakas piedāvā pārstrādātājam galdniecības amatniecībā un specializētajos uzņēmumos, kas nodarbojas ar koksnes un koksnes materiālu sērijveida pārklājumu, pilnu ūdens bāzes laku klāstu kā reālu alternatīvu iepriekšējām 2K interjera lakām uz šķīdinātāju bāzes.

Divkomponentu PUR laku sistēmas ir pardezēta koksnes un koksnes materiālu lakošanai dzīvojamās istabas, guļamistabas, virtuves un vannas istabas mēbeļu jomā, iekšējās apdares, veikalu un izstādes būvniecības, kā arī kuģa apdares jomā. Tas piedāvā arī nekomplicētus risinājumus stikla, dažādu plastmasu un dažādu metālu lakošanai.

Balstoties uz dabīgām eļļām un vaskiem, Remmers piedāvā bezkrāsainas un pigmentētas alternatīvas parastajām lakām visai iekšējai apdarei, koka grīdām un koka kāpņu apdarei.

Izmantojot Remmers ļoti elastīgo beicēšanas koncepciju, pateicoties individuālajam modulārajam principam, beicēšanas krāsu radīšanai nav ierobežojumu. Ar tikai 3-4 dažādu krāsu pamata beicēm, kurass pēc vajadzības var sajaukt viens ar otru un, ja nepieciešams, dzidrināt, ir iespējams izveidot visdažādākos krāsu toņus no koksnes beicēm, kās īpaši pielāgotas Jūsu koksnes tipam.

Šajā kategorijā ir papildinājumi klāstam, kas ir universāli attiecībā uz pielietojuma jomu vai kurus var izmantot saistībā ar daudziem koksnes pārklājumiem.

Speciālās pielietojuma jomas

Kitchen

Stikla lakas

Stikls kā dizaina elements mēbeļu, interjera un veikalu celtniecībā kļūst aizvien populārāks. Bet parastie efekta stikli ir dārgi un ne vienmēr ir optimālais risinājums pieejamo partijas izmēru ziņā. Remmers stikla lakošanas sistēmas piedāvā vienkāršu un lētu veidu, kā stilīgi dekorēt stiklu.

WoodTrends Interieur

Ar Remmersa “Koksnes lakas un beices” var sasniegt plašu efektu klāstu. Šeit atradīsit pašreizējā virsmas dizaina ieteikumus un soli pa solim skaidrojumus par to, kā neapstrādātā virsma kļūst par vēlamo tendences virsmu.

Lakas kuģu iekšējai apdarei

Laku sistēmas, ko izmanto jūras kuģiem, neatkarīgi jāpārbauda un jāsertificē attiecībā uz ugunsizturību un izturēšanos ugunsgrēka gadījumā. Izstrādājumu piemērotību dokumentē International Maritime Organization (IMO). Ar savām PUR lakām Remmers piedāvā plašu sertificētu produktu klāstu.

Mūsu UV lakas var nocietināt sekundes laikā, apstarojot ar ultravioleto gaismu. Tos var formulēt ar cietvielām līdz 100%, un tādējādi tie pārstāv laku klasi ar īpaši zemu VOC.

.
©

Remmers kompetences centri Koksnes virsma

Mūsu kompetences centros mums ir iespēja simulēt visus rokdarbu un rūpniecisko laku uzklāšanas procesus ar klientiem.

Kompetences centri? Tieši tā! Tā kā Remmers ir ne tikai mājās kokapstrādes tirdzniecībā, bet arī ar savu meitasuzņēmumu Remmers Industrielacke GmbH ir nozīmīgs laku piegādātājs Eiropas mēbeļu rūpniecībā, Remmers grupa uztur divus kompetences centrus. Viens no tiem ir vērsts uz manuāliem procesiem, bet otrs - uz meitasuzņēmumu "Remmers Industrielacke" rūpnieciskiem lietojuma procesiem.

Tas nodrošina, ka mūsu klienti saņem izcilu tehnisko atbalstu jebkurā izmērā!

Mēs augam kopā ar klientiem!

Vairāk informācijas

Mēs esam amatniecības partneri

Atrodoties tieši pie lietotāja - tas ir svarīgi Remmers. Tāpēc sadarbība ar Vācu namdaru un galdnieku federālo asociāciju pastāv jau ilgu laiku.

Piemēram, Remmers atbalsta mācekļus amatniecības nozarē ar viņu gala darbiem vai sponsorē ikgadējo namdarības un galdniecības federālā dizaina konkursu "DIE GUTE FORM"

Vairāk informācijas

©

Koka lakas un traipi

Atrasti 26 produkti
  Rādīt visus filtrus

Skats:

Preces Nr. 714701

Adhēzijas gruntējums metāliem, cietai plastmasai un koksnei, ar aizsardzību pret rūsu un izolējošs pret koksnes satāvdaļām

Preces Nr. 194105

Ļoti matēta 2K-PUR laka ar integrētu anti-pirkstu nospiedumu efektu pat uz tumšām virsmām

Preces Nr. 196105

Gaismizturīga, 2K virsējā laka liesmu slāpējošām un spīdīgām lakošānām

Preces Nr. 237505

Bezkrāsaina vienkomponentu blīvējuma laka apstrādei ar veltnīti

Preces Nr. 326505

Ļoti viegli slīpējama vienkomponenta pildviela necaurspīdīgai lakai

Preces Nr. 380201

Ugunsdroša, gaismas izturīga, izturīga 1K krāsas laka