©

Koksnes eļļas, koksnes lazūras un koksnes krāsas interjeram

Mēbelēm, parketam, darba virsmām un vairāk

Ekoloģiskai koksnes kopšanai ir galvenā loma, it īpaši telpās. It īpaši Remmers [eko] produkti ir marķēti ar atzītām kvalitātes zīmogām. Tādējādi ir dokumentēts, ka koksnes eļļās, koksnes lazūrās un koksnes krāsās ir īpaši zems izmešu daudzums un tās ir nekaitīgas cilvēkiem un videi.

Koksne kā neviens cits materiāls veicina jūsu labsajūtu. Papildus brīnišķīgajam izskatam tas ir saistīts arī ar tā pozitīvajām fiziskajām īpašībām. Kamēr koksne ārējā zonā ir jāaizsargā no vēja, laikapstākļiem un sēnītēm, dzīvojamajai zonai ir arī citas prasības. Netīrumi un mehāniskās slodzes var ārkārtīgi sabojāt koksnes virsmu. Parketa grīdām un koka kāpnēm jo īpaši ir vajadzīgas īpašas koksnes eļļas kā aizsargpārklājums, jo tās katru dienu burtiski “slīpē” ar kājām.

Koksnes eļļas un citi apdares materiāli iekštelpām, no vienas puses, izceļ koksnes skaistumu un, no otras puses, ilgtermiņā saglabā pamatmateriāla pievilcību un stabilitāti. Neatkarīgi no tā, vai lazūras, lakas, cietā vaska eļļas vai darba virsmas eļļas - mūsu produkti nodrošina koptas, izturīgas virsmas. Tie aizsargā no ikdienas mehāniskā stresa un ir izturīgi pret parastajām sadzīves ķimikālijām.

Produktiem ir izcilas pārstrādes īpašības, tie ir daudzveidīgi, tos var izmantot radoši un tiem ir atbilstoša aizsardzības funkcija attiecīgajā pielietojuma jomā.

Aizsargājiet mēbeles, parketu utt. ar koksnes eļļām un lazūrām

Remmers koksnes eļļas, krāsas un lazūras ir lieliski piemērotas izmantošanai iekštelpu virsmās. Viņi aizsargā un uztur koksnes mēbeles, parketa grīdu un jūsu darba virsmas. Pateicoties mūsu lazūrām un lakām, sienas un griestu paneļi vai durvis ir aizsargātas arī pret nodiluma pazīmēm.

Die Remmers dzīvojamās telpas lazūru var uzklāt uz jebkuras koksnes, un tā ir piemērota arī jutīgām virsmām, piemēram, bērnu rotaļlietām, vai mitrām vietām, piemēram, vannas istabai. Pieejama vairākās krāsās vai bezkrāsaina, koksnes lazūra ir katram mēbelēšanas stilam.

Ar Remmers kāpņu un parketa laku jūs varat aizblīvēt jutīgas koksnes virsmas. Die Kopšanas līdzeklis lakotām grīdām ir vēl viena daļa no koka grīdu kopšanas izvēles. Lieliski piemērots kāpnēm, paneļiem un grīdlīstēm: Remmers cietā vaska eļļa, kas dziļi iesūcas koksnē un uzsver tās dabisko struktūru.

Remmers cietā vaska eļļas ir saudzīgas koksnes eļļas, kas ir ideāli piemērotas koka priekšmetu apdarei telpās. Cietā vaska eļļas ir īpaši piemērotas izmantošanai uz koka grīdām un kāpnēm vai augstas kvalitātes masīvkoka mēbelēm, jo tās dziļi iesūcas un uzsver koksnes dabisko struktūru un aizsargā to ilgtermiņā.

Remmers piedāvā arī daudzus izstrādājumus [eko] versijā, kuru pamatā ir atjaunojamas izejvielas, piemēram, Darba virsmas eļļa [eco]. Uzziniet vairāk par mūsu koksnes eļļu, koksnes lazūru un koksnes krāsu klāstu aizsardzībai un kopšanai telpās. Jūs atradīsit pareizo produktu un specializēto izplatītāju netālu no jums tieši mūsu vietnē.

Koka apdare iekšpusē

Atrasti 5 produkti
 

Skats:

Preces Nr. 4400240001

Vaska lazūra uz dabisko sveķu un lineļļas pernicas bāzes

Preces Nr. 4400239001

Laka uz ūdens bāzes krāsošanai un izstrādei ar otu un rullīti

Preces Nr. 768383

Cieta vaska eļļa, kuras pamatā ir atjaunojamās izejvielas koksnei telpās

Preces Nr. 769783

Koksnes apstrādes līdzeklis uz atjaunojamu izejvielu pamata koksnei telpās

Preces Nr. 069583

Cieta vaska eļļa uz dabisko eļļu bāzes