©

Rūpniecisko laku kompetenču centrs

Tehniskais institūts, pētniecība, klientu centrs un mācību vieta zem viena jumta

Tehniskais institūts, pētniecība, klientu centrs un mācību vieta zem viena jumta. Modernākais tehniskais aprīkojums, iespēja pārbaudīt jaunās izstrādātās laku sistēmas reālos apstākļos un vienlaicīgi veikt sīkas pārbaudes partijas, nodrošina vienreizēju virsmas rezultātu.

Pētniecība un attīstība

Remmers Industrielacke Kompetenču centra kodols ir lielais tehniskais institūts. Plašais aprīkojums ar modernākajām iekārtām nodrošina lakošanas sistēmu pārbaudīšanu reālos apstākļos un pārbaudes partiju izmēģināšanu ar jauniem produktiem. Turklāt šādā veidā praktiskais lietojums un pētniecības un attīstības zona, kas atrodas jaunbūves piebūvē, liek vēl ciešāk sadarboties un savstarpēji gūt labumu. Jo cieša sadarbība starp laku ķīmiju un pareizo uzklāšanas tehnoloģiju ir svarīga, lai garantētu teicamu virsmas rezultātu.

©
©

Klientu servisa uzlabošana

Kompetenču centra stikla ieejas daļa ir paredzēta klientu uzņemšanai, bet to var izmantot arī sapulcēm, klientu sarunām un prezentācijām. Turklāt galerija tiek izmantota kā sava veida prezentāciju telpa. Apmeklētāji, klienti un darbinieki šeit var iepazīties ar Remmers Industrielacke plašo produktu klāstu, aplūkojot dažādos virsmu paraugus. Var likties, ka redzamā premium klases laku izvēle jau ir iespaidīga, bet tas nav viss.

No ieejas zonas apmeklētāji nonāk tieši tehniskajā institūtā. Pateicoties jaunajam aprīkojumam, šeit varam optimāli atveidot savu klientu ražošanas apstākļus, lai šādā veidā izstrādātu individuālus produktu risinājumus, izmēģinātu tos praktiski un, ja nepieciešams, vēl papildus uzlabotu, ‒ vienreizējs papildinājums mūsu klientu servisam. Turklāt tiek sniegta iespēja tiešai pieredzes apmaiņai starp mūsu attīstītājiem un tehnikas speciālistiem, un mūsu klientiem ar savu praktisko pieredzi.

Mācību pasākumi un tālākizglītība

"Mācīšanās ir kā airēšana pret straumi.

Tiklīdz pārstāj, plūst atpakaļ."

(Bendžamins Britens (Benjamin Britten), britu komponists)

Mūsu apjomīgā kompetenču centra gaisotnē piedāvājam individuālus klientu pasākumus un klientu mācības par norunātām, ar uzņēmumu saistītām tēmām.

Ja ir interese un rodas jautājumi par iespējamiem mācību pasākumiem jūsu uzņēmumam un darbiniekiem, sazinieties ar mums.

Business Meeting ©

Rūpniecisko laku kompetenču centrs