©
©

Vai vēlaties koku lazēt pelēkā krāsā?

Pārskats par priekšrocībām

  • Laikapstākļiem pakļauta un nepakļauta koka lazēšana pelēkā krāsā
  • Bezpakāpju pāreja uz dabisko pelēkumu
  • Dziļi iesūcas un izceļ dabisko koka struktūru
  • Pasargā koksni no izžūšanas
  • Pēcapstrāde bez slīpēšanas

Koka lazēšana pelēkā krāsā: dārza koka priekšmetiem un koka fasādēm

Laika gaitā dažādu vides ietekmju rezultātā mainās koka sākotnējā krāsa. UV staru un lietus ietekmē koka virsma dabiskā veidā kļūst pelēka. Dažādu laikapstākļu ietekmes posmu rezultātā pēc laika koka virsmas bieži vien izskatās nevienmērīgas un neestētiskas. It īpaši dārza koka priekšmeti ārā, nepārdomāti dārza namiņi un koka terases, kā arī koka fasādes jau pēc īsa laika vairs nav vizuāli pievilcīgi.

Tās ir pakļautas katram gadalaikam ar dažādu laikapstākļu ietekmi un šī iemesla dēļ arī ļoti strauji kļūst pelēkas. Tādēļ, lai gūtu tīkamākus rezultātus, ir ieteicams lazēt koku pelēkā krāsā. Remmers ir izstrādājis risinājumus, kas dabisko pelēkošanos dara optiski pievilcīgu ar mērķtiecīgu iepriekšējo apstrādi. Koka virsmu krāsošana modernos pelēkajos toņos nodrošina bezpakāpju pāreju uz dabisko pelēko koka krāsu.

Patinas eļļas (eco)

Lai nokrāsotu koku pelēkā krāsā iekštelpām un āram tika izstrādāta Remmers jaunā patinas eļļa (eco). Ar plašu lietojuma spektru un izcilām izstrādes īpašībām tā ir pieejama modernajos pelēkajos toņos: sudrabpelēks, grafīta pelēks un platīna pelēks. Patinas eļļa (eco) dziļi iesūcas kokā, rada modernu matētu virsmu un aizsargā to pret izžūšanu.

Ekoloģiskās (eco) saimes produkts ir elpojošs, vegāns, neslīdošs, izturīgs pret laikapstākļiem un UV stariem un ir izstrādāts uz atjaunojamu izejvielu bāzes.

HK lazūra Grey-Protect

HK lazūra Grey-Protect ir impregnēšana, gruntēšana un lazūra vienā produktā, proti, augstas klases 3in1 produkts.

Remmers 3in1 lazūras ļauj taupīt laiku un naudu. Ja vēlaties pēc iespējas vienmērīgāku dabisku pelēko krāsu, HK lazūra Grey-Protect ir lielisks variants. Tā ir universāla. Premium klases pelēkošanas glazūra uz šķīdinātāju bāzes ir kā stila elements kokam ārpus telpām, piemēram, augstvērtīgām koka fasādēm. Tā sniedz efektīvu aizsardzību pret laikapstākļu iedarbību. Izmantojot HK lazūru Grey-Protect, nav nepieciešama papildu grunts koka aizsardzībai. Produkts ir optimāli piemērots koka būvelementiem ar svārstīgu izmēru, piemēram, žogiem, balkonu margām, automobiļu nojumēm, koka apšuvumam, pildrežģiem un koka būvelementiem ar daļēji svārstīgu izmēru, piemēram, slēģiem, profilētiem dēļiem un dārza namiņiem.

©