rolling machine©

Uzklāšanas tehnoloģijas

Individuālas lakošanas sistēmas un nepieciešamās prasmes saistībā ar iekārtu plānošanu

Rūpnieciskajā ražošanā virsmu pārklājumi ļoti bieži tiek uzklāti, izmantojot veltņu uzklāšanas vai smidzināšanas procesus. Sākot ar ražotnē izmantoto krāsošanas pistoli līdz automatizētiem smidzināšanas automātiem un pat ļoti sarežģītām veltņu līnijām, atkarībā no objekta ir jāapkalpo dažādas tehnoloģijas. Lakošanas gaita parasti ir vadīts process, kas tiek nodrošināts, sadarbojoties lakošanas un žāvēšanas iekārtām. Remmers atbalsta jūs individuālajā lakošanas sistēmas izvēlē un piedāvā nepieciešamās prasmes saistībā ar iekārtu plānošanu.

Smidzināšanas automāts

Smidzināšanas automātus var izmantot kā atsevišķus risinājumus vai papildu rīkus saskaņotās iepriekšējās apstrādes, tīrīšanas, žāvēšanas un transportēšanas iekārtās kā komplektētas lakošanas līnijas. Lai saglabātu vienmērīgi augstu lakošanas ar smidzināšanu kvalitātes standartu, ir nepieciešama precīza turpmāk minēto parametru iestatīšana lakošanas iekārtā: sūkņa ieejas spiediens, šķīdinātāja iestatījumi un viskozitāte, materiāla spiediens, sūkņa veids un pārnesums, sprauslas/gaisa vārsts/iestatītais leņķis, smidzinātāja spiediens, pistoles veida/skaits/attālums un ātrums, iekārtas padeve, kā arī pasūtījuma apjoms.

Uzklāšana lejot

Liešanas iekārtas tiek izmantotas šķidru vielu, jo īpaši laku un dispersiju, uzklāšanai uz plakaniem materiāliem. Tās mēdz arī izmantot līmēm un līmvielām, kā arī lakošanas sistēmām ar šķīdinātājiem un bez tiem. Turklāt tās ir īpaši piemērotas problemātiskām vielām ar augstu viskozitāti, augstu pigmentu saturu, ūdeņainām vielām un sistēmām ar staru cietēšanu.

  • Liešanas plēve bez svītrām un plaisām, izmantojot patentētu liešanas sistēmu
  • Minimāls uzklāšanas daudzums un liešanas plēve bez tolerances
  • Ātra tīrīšana, izmantojot modulējamas būvniecības grupas
  • Elastīgi izmantojamas, lietojot papildu sūkņus un pildīšanas sistēmas

rolling machine ©

Uzklāšana ar veltņiem

Lakošana ar veltņiem tiek izmantota apgrozāmu pārklāšanas vielu vienpusējai uzklāšanai no augšas uz plakaniem materiāliem. Pārklāšanas materiāls ar rotējošu gumijas veltni tiek pārnests uz materiāla virsmas. Materiāls uz apakšējās konstrukcijas tiek transportēts caur veltņu iekārtu, izmantojot transportēšanas joslu. Turklāt joslas ātrums un uzklāšanas veltņu ātrums ir vienāds (padeve). Izmantojot regulējamu spraugu starp uzklāšanas un dozēšanas veltni, var iestatīt vēlamo lakas uzklāšanas daudzumu. Turklāt var atsevišķi regulēt dozēšanas veltņa ātrumu un rotācijas virzienu (kustība vienā vai pretējā virzienā). Uzklāšanas daudzumu var noregulēt vēl precīzāk. Vairākslāņu, bezkrāsainām vai krāsainām lakām lakošanas iekārtā var būt uzstādīti vairāki lakošanas veltņi. Lakošanas iekārtu ‒ papildus veltņu uzklāšanas iekārtām beiču un laku uzklāšanai ‒ veido arī atbilstošas žāvēšanas un cietināšanas iekārtas.

Ekoloģijas institūta sertifikācija

Mūsu vairākslāņu UV sistēmai parketam, kuru veido UV grunts uz ūdens bāzes, UV akrila īpašā grunts, UV SIS grunts, kā arī UV akrila parketa sedzošā laka, Ekoloģijas institūts veica produktu ekoloģisko pārbaudi un piešķīra sertifikātu. Tika ievērotas visas pārbaudes kritērijiem noteiktās robežvērtības. Galvenokārt uzmanība tiek pievērsta emisiju un sastāvdaļu analīzēm.

Protokols

©

Būtiski: Tiešās un digitālās drukas struktūras

Tiešās un digitālās drukas struktūru jomā mums ir jaunākās tehnoloģijas un tehniskā pieredze. Turklāt drukas iekārtas var integrēt esošajās horizontālajās līnijās. Tiešās drukas iekārta lakošanas veltņa vietā caurteces procesā bagātina tehnoloģisko veiktspēju.

Papildus nebeidzamajām digitālās drukas jomas iespējām arī tiešā druka sniedz plašu noformēšanas telpu dizaina un individualizācijas jomā. Šādā veidā var īstenot dažādus dekorus, kā arī pilnos toņus. Rezultāts ir pilnībā homogēnas un sedzošas virsmas arī ar mazu uzklāšanas daudzumu ‒ pilnībā pretēji smidzināšanas struktūrām.