©

Mūsu produkti

Standarta produkti un pielāgoti īpašie risinājumi individuālām prasībām

©

Remmers Industrielacke piedāvā plašu klāstu. Mūsu pamata programma tradicionāli ir laku tehnoloģija, turklāt papildus mūsu standarta produktiem piedāvājam arī pielāgotus īpašos risinājumus individuālām prasībām. Papildus augstai produktu kvalitātei mūsu klienti iegūst mūsu aptverošos konsultāciju un servisa pakalpojumus.

Remmers Industrielacke stiprā puse ir esošo laku pielāgošana klientu specifiskajām vēlmēm. Sākot ar vajadzīgo uzklāšanas veidu līdz vēlamajam krāsošanas tonim, līdz pat gatavās virsmas unikālajām īpašībām. Precīzus iestatījumus izstrādājam kopā ar saviem klientiem un uzklāšanas, kā arī žāvēšanas ekspertiem.

Tradicionāli esam nākuši no kokapstrādes jomas un esam raduši pie izaicinošas un svārstīgas virsmas kvalitātes. Tādēļ gūstam panākumus arī uz stikla pamatnēm vai plastmasas. Arī šīs virsmas var veidot no ļoti spīdīgām līdz matētām ‒ ar izturību, kas ir nepieciešama noslogotās vietās.

Remmers Industrielacke jau gadu desmitiem piedāvā materiālus uz šķīdinātāju bāzes rūpnieciskajai koka lakošanai, sākot ar īpaši ātri žūstošām lakām parastām prasībām līdz pat augstvērtīgajam DD laku klāstam.

Apstarojot ar ultravioleto gaismu, mūsu UV lakas sacietē sekundes simtdaļās. Tās var formulēt līdz 100% ar cietajām daļiņām, tādējādi veidojot laku klasi ar izteikti zemu GOS līmeni.

Modernajā mēbeļu ražošanā ar plašu krāsu noformējumu, kā arī dažādiem uzklāšanas veidiem ir nepieciešams pārdomāts un uzticams beiču klāsts.

Videi draudzīgas, ar dabisku izskatu un zemām emisiju vērtībām, zemu GOS līmeni, atbilst Deco-Paint un ir universāli izmantojamas dažādās lietošanas jomās rūpnieciskajā koksnes pārklāšanā ‒ tās ir pazīmes, kas precīzi raksturo augstvērtīgās lakas uz ūdens bāzes.

Īpašie risinājumi

Dizaina un funkcionalitātes ziņā Remmers Industrielacke piedāvā plašu spektru. Turpinājumā ir minēti daži mūsu īpašie risinājumi.

Fluorescējošās lakas
Virsmas spīd dažādās krāsās no oranžas līdz zilai vai spīd UV starojumā

Laka pret pirkstu nospiedumiem
Efekta un funkcionalitātes kombinācija

Īpašas lakas stikliem

Klasiskas lakas ar ļoti augstu mehānisko izturību kā vienslāņa laku sistēma

Zemas degtspējas sistēmas atbilstoši DIN 4102, ugunsdrošības klase B1, IMO (piemērota kuģu iekštelpu izbūvei), DIN EN 13501-1

Eļļas ar augstu atjaunojamo izejvielu saturu un, pateicoties akrilētiem lineļļas derivātiem, žāvējama UV gaismā