©

Statiskā betona labošana

No uzklāšanas uz virsmas virszemes un inženierbūves ēkās līdz pat ekstrēmi noslogotu būvelementu pārprofilēšanai ar kausēšanas līdzekļiem apstrādātās daļās.

Izstrāde ar rokām

Nelielas bojātas betona būvelementu daļas pārsvarā tiek labotas, veicot izstrādi ar rokām. Betona remonta sistēma satur saķeres savienojumu, lai nodrošinātu rupjās javas saķeri ar sagatavoto pamatni.

©

Stiegrojuma repasivācija, uzklājot ar smidzināšanu

Gadu desmitiem ilga koroziju veicinošu vielu iedarbība uz iekļauto stiegrojumu ir redzama ne tikai atsevišķās bojājumu vietās uz betona virsmas, bet lielākoties tas ir plašs betona malas zonas bojājums pat daļēji aiz pirmā stiegrojuma slāņa. Šādu būvelementu ekonomiska nostiprināšana parasti ir pamatota, tikai veicot lielapjoma virsmas labošanu. To vislabāk var veikt, izmantojot sausās vai slapjās smidzināšanas metodi.

Izmantojot slapjās smidzināšanas metodi, gatavo sajaukto materiālu mehāniski transportē līdz smidzināšanas sprauslai, izmantojot pneimatisko transportēšanu, kur to sadala un vienmērīgi uzklāj uz substrāta, izmantojot saspiestu gaisu. Transportēšanas metodes dēļ ir izmantojama tikai ierobežota garuma šļūtene (proti, 40 m). Salīdzinājumā ar sausās smidzināšanas metodi, izmantojot slapjo smidzināšanu, rodas mazāk putekļi un ir zemāks atsitiens.

Ar sausās smidzināšanas metodi pulverveida materiāls tiek pneimatiski transportēts līdz smidzināšanas sprauslai, izmantojot pseidošķidro transportēšanu, kur tas tiek sajaukts ar ūdeni izstrādājamā javā. Ar šo transportēšanas metodi var izmantot dažāda garuma un augstuma transportēšanas iekārtas. Priekšrocības salīdzinājumā ar slapjo smidzināšanu ir mehāniskās tehnikas zemā tīrīšanas pakāpe, liels transportēšanas garums un transportēšanas augstums.

Lejamais betons

Ar DAfStb vadlīnijas 3. labojumu “Betona būvelementu aizsardzība un labošana” tiek noteikta betona būvelementu pārprofilēšana, izmantojot lejamo betonu.

Lejamajam betonam savienojuma nodrošināšanai ir jābūt ar stiegrojumu, un tas ar savienojuma enkuriem ir jāsaista ar veco betonu. Šajā gadījumā ir jāveic apstiprināšana saistībā ar savienojumu un, ja nepieciešams, saistījumu. Pārprofilējot būvelementus, kas atrodas zem slodzes, ir jāierīko spirālveida stiegrojums. Remmers Betofix HQ6 izceļas ar ļoti labām plūšanas īpašībām arī cieši izkārtota stiegrojuma daļās.

Statiski nozīmīgs betona remonts

Atrasti 4 produkti
 

Skats:

Preces Nr. 109625

Šķiedru pastiprinātājs PCC betona konstrukciju statiskam remontam