©

Aizsardzība no lietus

Droša un noturīga pret mitrumu

Droša aizsardzība sausam mūrim

Ūdenim ir galvenā loma minerālu būvmateriālu dēdēšanā Hidrofobizējoša impregnējuma mērķis ir ievērojami samazināt kapilārā ūdens absorbciju, kas, piem., notiek ūdens smidzināšanas vai lietus laikā. Tas ir saprātīgs bojājumu novēršanas pasākums (profilaktisks), ja lietus vai šļakatu ūdens kapilārā absorbcija var izraisīt vai paātrināt bojājuma procesu vai jau var novērot attiecīgus bojājumus. Mitruma satura samazināšana uzlabo arī fasādes mūra siltumizolāciju. Izmantojot Funcosil hidrofobizāciju, jūs aizsargājat ķieģeļus no bojājumiem un ietaupāt vērtīgo enerģiju.

Hidrofobiskas impregnēšanas ietekme neatkarīgi no aktīvās sastāvdaļas sastāva ir balstīta uz adhēzijas spēku samazināšanu starp poru sienām un iekļūstošajām ūdens molekulām. Šis mijiedarbības samazinājums pārvērš normāli dominējošo kapilāru sūkšanu kapilārā depresijā. Hidrofobizējošo aģentu, kuru pamatā ir silīcijs, variāciju un īpašību diapazons ir ļoti liels. Tāpēc izvēlētie līdzekļi ir jāpielāgo pamatnes prasībām. Agrāk hidrofobizācijas līdzekļi vienmēr bija šķidri, un tāpēc vāji absorbējošiem ķieģeļiem tos izmantoja tikai ierobežoti. Remmers šo problēmu ir atrisinājis ar Funcosil FC krēma tehnoloģiju, kas visām pamatnēm dod laiku absorbēt nepieciešamo aizsargājošā materiāla daudzumu.

©

Ūdens atgrūšana un tvaiku caurlaidība - nav pretrunu

Ko dara hidrofobizācija?

Plāna stikla mēģene tiek iemērkta ūdens baseinā. Kapilāru spēku dēļ stikla mēģenē ūdens celsies. Ja stikla mēgene tagad ir padarīta hidrofobiska, efekts tiek mainīts; Ūdens vairs netiek “iesūkts”, bet drīzāk izstumts.

Tā kā tas ir Funcosil impregnēšanas vienmolekulāra, nanomērainā slāņa rezultāts uz poru sienām, tvaika transportēšana praktiski nav ierobežota. Difūzijas spēja joprojām ir pilnībā pieejama.

Aizsardzība pret lietus vadīšanu

Atrasti 3 produkti
 

Skats:

Preces Nr. 071101

Hidrofobizējošs impregnēšanas līdzeklis krēma veidā uz silāna bāzes

Preces Nr. 061405

Hidrofobisks impregnējums uz silāna / siloksāna bāzes ūdeņainas emulsijas formā