©

Mehaniskā tīrīšana

Mikro smalka un jutīga virsmu tīrīšana

Remmers rotec virpuļstrūklas metode ir tā sauktā "Jos" procesa turpmāka attīstība: tomēr ar tādu pašu tīrīšanas efektivitāti sprauslu nodilums ir ievērojami samazināts.

rotec - Virpuļstrūklas metode

Īpaša “turbīna” rotec virpuļstrūklas tehnoloģijā griež abrazīvu materiālu un, iespējams, ūdeni. Ja rotējošais gaisa, ūdens un abrazīva materiāla maisījums nonāk būvmateriāla virsmā, rodas abrāzijas tangenciāls efekts. Strūklas daļiņas slīd uz virsmas; viņi nav "nošauti". Netīrumus noņem ļoti maigi, t.i., netīrumu nogulsnes var noņemt pakāpeniski, tīrīšanas pakāpi un tīrīšanas intensitāti var brīvi izvēlēties.

Tipiskas pamatnes ir dabīgais akmens, apmetums, ķieģelis un betons. Var noņemt virsmas netīrumus, kā arī nogulumus, pārklājumus un grafiti. Metode ir piemērota vēsturiski vērtīgām virsmām, kā arī "normālām" fasādēm.

Šī rezerves daļa rotec mīkstas strūklas metodei ir piemērota lietošanai sausā, miklā un mitrā tīrīšanā. Tīrīšanas pakāpi un intensitāti var pielāgot piesārņojuma līmenim. Iespējamais sistēmas produkts ir rotec mīkstas strūklas sistēma 25l.

Rotec stikla pulvera milti ir sintētiskas mīkstas strūklas granulas, kas īpaši paredzētas rotec tīrīšanas procesam. Tas ir piemērots gandrīz visiem pamatnēm, kā arī jutīgām un vērtīgām atjaunošanas vietām.

Mehāniskā tīrīšana

Atrasti 1 produkti
 

Skats: